Edukacja, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

ZSP w Starym Sączu kusi gimnazjalistów. Po tych kierunkach masz pracę!

Opublikowano: 25 kwietnia, 2018 o 7:21 am   /   przez   /   komentarze (6)

„Dobry zawód to mądry zawód” można rzecz patrząc na ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks prof Józefa Tischnera w Starym Sączu. Wczoraj placówka zaprosiła gimnazjalistów na Dzień Otwarty. Przygotowane stoiska nauczanych  kierunków kształcenia pozwoliły przyszłym kandydatom zgłębić wiedzę o wymarzonych zawodach. Mogli oni zapoznać się ze specyfiką każdego zawodu. Wśród stoisk nie zabrakło klas patronackich 2 sądeckich firm-Park M i Kalmar, które gwarantują zatrudnienie po ukończeniu szkoły.

Na nadchodzący rok szkolny 2018/2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu przygotował dla gimnazjalistów bogatą i atrakcyjną ofertę edukacyjną:

Technik mechanik, technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, technik ekonomista, technik leśnik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik ogrodnik a także murarz-tynkarz, ogrodnik (klasa patronacka firmy PARK-M) i stolarz (klasa patronacka firmy KALMAR)

Czym kusi ZSP? Posłuchaj dyrektora placówki, Grzegorza Skalskiego.

 

Czy warto wstąpić w szeregi ZSP? Posłuchaj uczniów….

 

Uczniowie mogą także skorzystać z klas patronackich, gwarantujących zatrudnienie w 2 dużych firmach-PARK M jako ogrodnik oraz KALMAR jako stolarz, tapicer i krawcowa. Posłuchaj Artura Klimczak, dyrektora produkcji firmy Kalmar oraz przedstawicieli firmy PARK-M.

 

Uczniowie mogą także skorzystać, z programu stypendialnego uruchomionego przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Posłuchaj dyrektora placówki Grzegorza Skalskiego. 

Komentarze

Komentarze (6)

 • 25 kwietnia, 2018 o 3:32 pm wot

  Omijajcie kierunek leśny z daleka. No chyba, że jesteś synem/córką … (plecy). Najlepiej napisane testy na stanowisko nie gwarantują, że NAJWAŻNIEJSZA ocena po rozmowie kwalifikacyjnej nie zaważy na przyjęciu (sic).Nie dajcie się wciągnąć w ideały, przyroda , zwierzęta itd. Szukajcie kierunku tam gdzie jest realna szansa na pracę

 • 25 kwietnia, 2018 o 3:38 pm Starosądeczok

  No dla takich dziewczyn jak na pierwszym zdjęciu to ja bym chętnie poszedł do tej szkoły – śliczne Panie w mundurkach 🙂

 • 25 kwietnia, 2018 o 4:12 pm POLICJANT

  TECHNIK LEŚNIK PRACA GWARANTOWANA JAK MASZ DOBRE PLECY W LEŚNICTWIE INACZEJ MOŻESZ BYĆ MĄDRY MIEĆ WIEDZE ALE TO NIE JEST ISTOTNE

 • 25 kwietnia, 2018 o 4:14 pm august

  Dokładnie WOT ma rację.

 • 25 kwietnia, 2018 o 8:17 pm starosądeczanka

  Myślę że warto tu przynajmniej wspomnieć o technikum informatycznym które w tej szkole istnieje juz ponad 10 lat.

 • 27 kwietnia, 2018 o 11:10 pm Elektryk Nowy Sącz

  A uczniowie na zdjęciach grają w gry, bardzo dojrzałe podejście.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"