Sport, Z ostatniej chwili

Bartłomiej Wójcik. Mistrz Polski z Łazów Biegonickich!

Opublikowano: 28 kwietnia, 2017 o 7:12 am   /   przez   /   komentarze (1)

Bartłomiej Wójcik (w środku z pucharem) zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w kick-boxingu, które odbyły się w miniony weekend w Nowym Targu. Bartek trenuje w klubie Fight House Nowy Sącz pod okiem Rafała Dudka. W kategorii wagowej do 57 kilogramów pokonał kolejno zawodników z Łodzi i Poznania.

Klub Fight House Nowy Sącz przywiózł aż pięć medali z Mistrzostw Polski w kickboxingu. Turniej był dla nowosądeczan eliminacją do kadry Polski.

Trzy brązowe medale przypadły Marcinowi Mazurkiewiczowi (kat. wagowa do 75 kg), który pokonał kolejno rywali z Piotrkowa Trybunalskiego i Oświęcimia. Arkadiusz Rolka (67 kg) który zadebiutował w ringu, pokonał przeciwnika z Torunia. Jednak z powodu kontuzji nogi musiał wycofać się z turnieju. Kamil Janik (86 kg) szczęśliwie znalazł się w półfinale, ale uległ doświadczonemu przeciwnikowi. Bez medalu, ale z bezcennym doświadczeniem wrócili Daniel Majka i Kamil Chruślicki.