Najnowsze, Z ostatniej chwili

Blisko 300 uczestników na trasie Nocnego Biegu św. Kingi w Starym Sączu

Opublikowano: 12 maja, 2024 o 10:21 am   /   przez   /   komentarze (0)

Padł kolejny rekord! Nocny bieg św. Kingi organizowany przez Stowarzyszenie Aktywny Stary Sącz ma niezwykły klimat i nie dziwi tak duża frekwencja. Od 6 lat udaje się organizować ekscytujące wyzwanie, które łączy pasję biegania z magiczną atmosferą nocy.

Na starcie nocnego biegu, w którym do wyboru były 2 trasy, pojawili się amatorzy, osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem i weterani. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę, czy też mamy już trochę doświadczenia to Nocny Bieg św. Kingi jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił i przeżycia niesamowitych emocji. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Stary Sącz z zupełnie innej perspektywy.

Na trasie pojawili się kibice oraz…..niezwodni muzycy ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Starym Sączu, którzy swoim koncertem umilali bieg.

-To kapitalna imprezamówi w rozmowie z naszym portalem burmistrz Starego Sącza Jacek Lelekatmosfera tego biegu jest fantastyczna. Nocny bieg po pustym, klimatycznym i nastrojowym mieście nie da się porównać z niczym innym. Wspaniała organizacja imprezy przez Stowarzyszenie Aktywny Stary Sącz pod wodzą pana Sławomira Szczepaniaka i Julii Dziedzic sprawia, że wszyscy czują się niezwykle komfortowo. To wspaniała promocja miasta i zdrowego stylu życia. Tak trzymać.

Niezwykle huczne rozpoczęcie imprezy rozpoczęło się o godzinie 21:30 z bramy klasztornej przy wystrzale z armaty Sądeckiego Rycerstwa Zakonu Księżnej Kingi.

Tradycyjnie w nocny bieg zaangażowali się wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu.

Starosądeckie.info patronem medialnym biegu.

Wyniki na stronie Organizatora TUTAJ

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"