Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Czas na fotoodmładzanie. Mamy dla Was rabaty!

Opublikowano: 21 listopada, 2021 o 10:45 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zima to najlepszy moment na zabiegi laserowe. W salonie pani Marii w Barcicach ogromną popularnością cieszy się fotoodmładzanie wykonywane laserem medycznym w technologii ELOS! Pani Maria ma 11-letnie doświadczenie w wykonywaniu tych innowacyjnych kuracji.

Fotoodmładzanie pomaga usunąć efekty fotostarzenia. Wykonywana jest medycznym laserem w technologii, który wykorzystuje połączenie dwóch fal energii (IPL+RF) w jednym zabiegu – pierwszą i jedyną opatentowaną technologię firmy Syneron. W efekcie pomaga uzyskać znacznie lepsze efekty niż fotoodmładzanie wykonywane innymi urządzeniami. 

Zapraszamy Was do Studia Urody Maria w Barcicach Dolnych 31. Wszyscy nasi czytelnicy, którzy odwiedzą studio i wykupią 4 zabiegi otrzymają 4 zabiegi pielęgnacyjne na twarz i 10% rabat na kosmetyki. Wystarczy podać hasło”: Starosądeckie.info.

Zadzwoń i umów się na wizytę: 505 023 634

Na czym polega fotoodmładzanie?

Fotoomładzanie w technologii ELOS przede wszystkim pomaga cofnąć skutki fotostarzenia skóry. W efekcie po skończonej kuracji zostają wygładzone zmarszczki, zmniejszone pory oraz różne przebarwienia skóry. Poprawia się również jej struktura, gęstość i jędrność. Fotoodmładzanie najczęściej wykonuje się na twarzy, szyi, w okolicach oczu, dekolcie, ramionach, dłoniach, a także w niektórych przypadkach na dolnych partiach ciała. 

W trakcie zabiegu w głąb skóry przenika światło IPL.Energia świetlna jest selektywnie absorbowana przez melaninę z przebarwień i hemoglobinę w teleangiektazjach a następnie zamieniana jest na energię cieplną, która podgrzewa przebarwienia, rozszerzone naczynka oraz kolagen skórny. W tym samym czasie prąd RF wzmacnia efekt selektywnego dogrzania wybranych struktur skóry. Połączenie tych dwóch energii znacznie poprawia efekty kuracji i pomaga uzyskać doskonałe rezultaty.

Fotoodmładzanie wykonywane laserem w technologii ELOS pomaga więc usunąć zmiany naczyniowe oraz pigmentacyjne. W dodatku stymuluje skórę do produkcji kolagenu oraz uporządkowania ułożenia jego włókien. W efekcie skóra odzyskuje znacznie młodszy i zdrowszy wygląd. Znikają drobne zmarszczki oraz następuje  poprawa napięcia skóry.

Ile zabiegów należy wykonać?

W celu uzyskania zadowalających efektów należy wykonać serię zabiegów. Dokładna liczba zależy od stanu skóry, oczekiwań oraz indywidualnych predyspozycji. Najczęściej należy wykonać serię minimum 3 zabiegów. W przypadku skór problematycznych, z bardzo dużym nasileniem objawów fotostarzenia tj. zmiany pigmentacyjne, naczyniowe, skóra mocno pomarszczona zabiegów należy wykonać więcej.

Jak przygotować się do zabiegu?

Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu. Pomoże to nie tylko uzyskać odpowiednie rezultaty, ale też uniknąć niepożądanych efektów ubocznych. 4 tygodnie przed zabiegiem należy więc zrezygnować z opalania, a 3 tygodnie przed kuracją odstawić krem z retinolem. W tygodniu poprzedzających zabieg należy przestać stosować kremy samoopalające, a także zrezygnować z ziół dziurawca, nagietka i herbaty Figury 1,2. Natomiast w dniu zabiegu nie wolno pić alkoholu.

Jak postępować po zabiegu? 

Fotoodmładzanie w technologii ELOS jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Laser ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. To sprawia, że proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany i nie ma żadnego ryzyka uszkodzenia skóry. 

Po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne. Od razu po wizycie można więc wrócić do normalnych czynności. Czasami zaraz po zabiegu występuje zaczerwienienie oraz lekka opuchlizna. Należy więc stosować kosmetyki zalecane przez specjalistę, które przyspieszają proces regeneracji.

Kilka dni po fotoodmladzaniu nie wolno stosować stosować spirytusu, toników na bazie alkoholu oraz mydła na okolice, które były poddawane zabiegowi. Powinno się też zrezygnować z peelingów oraz innych zabiegów, które mogłyby podrażnić skórę. 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża, karmienie piersią;
  • zażywanie leków światłouwrażliwiających;
  • przyjmowanie ziół dziurawca, nagietka, herbaty Figury 1,2 (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem);
  • rozrusznik serca, wewnętrzny defibrylator;
  • reaccutan zażywany w ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy, świeżo opalona skóra (min. przerwa po opalaniu to 4 tygodnie);
  • bliznowce, bielactwo, łuszczyca;
  • stosowanie kremu z retinolem (przestać stosować na 3 tygodnie przed zabiegiem);
  • krem samoopalający (przestać używać na 1 tydzień przed zabiegiem);
  • choroba nowotworowa;
  • infekcje skórne w miejscu zabiegu (wirusowe, bakteryjne, grzybiczne).

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a