Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Druga młodość w dyskotece. Starosądeccy Seniorzy na parkiecie

Opublikowano: Luty 13, 2018 o 12:21 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Starosądeccy seniorzy udowodnili, że dyskoteki są nie tylko dla młodzieży, a z wiekiem można bawić się coraz lepiej. Fundacja Rozwoju Sądecczyzny zorganizowała karnawałową dyskotekę w remizie OSP. Uczestnicy zaznaczają, że to bardzo dobra okazja do integracji i zabawy. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Kazimierza Gizickiego, zastępcy burmistrza Starego Sącza.

 

– Takie wydarzenia pozwalają nam na przeżywanie drugiej młodości – mówią seniorzy. – Kontakt z innymi ludźmi jest bardzo ważny, nie tylko dla osób w naszym wieku, ale dla wszystkich. Siedzimy w domu, nie pracujemy. Ja czekam na każdą zabawę. Kiedyś nie mieliśmy tego czasu – praca, dzieci. Dzisiaj mamy wolne, mamy czas na wszystko. Już zatańczyłam pierwszy kawałeczek. Zabawa – to jest coś pięknego.

Dyskoteka trwała do późnych godzin a seniorów nie opuszczał dobry humor i energia. Kilka godzin na parkiecie to także doskonała gimnastyka, a ta dla zachowania dobrego zdrowia i formy na długie lata jest najlepszym sposobem. O oprawę muzyczną zadbała firma Ryszarda Garwola 4Tech.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a