Info z rejonu, Z ostatniej chwili

FAKRO dziękuje Pracownicom Szpitala w Nowym Sączu

Opublikowano: 8 marca, 2021 o 11:50 am   /   przez   /   komentarze (0)

Prawie rok temu nasze życie zmieniło swój bieg. Świat zwolnił. Niektórzy z nas musieli zdefiniować swoje życiowe cele zupełnie od nowa. Duża część z nas została zmuszona do ograniczenia swojej przestrzeni życiowej do własnych czterech kątów. I podczas gdy większość z nas chowała się przed wirusem w domowych pieleszach, każdego dnia do pracy wychodziły pielęgniarki, lekarki i inne pracownice szpitali. Nie inaczej było w Nowym Sączu.

W Dniu Kobiet firma FAKRO postanowiła podziękować wszystkim Paniom pracującym w szpitalu w Nowym Sączu i podarować im słodki upominek.

Wiemy, że adekwatne odwdzięczenie się Paniom-Medyczkom za ich trud jest niewykonalne, ale mamy nadzieję, że smak tych ręcznie robionych czekoladek sprawi Im choć odrobinę radości. Chcielibyśmy, żeby wiedziały, że doceniamy Ich wysiłek. – mówi Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu do spraw Marketingu, firmy FAKRO.

W chwili powstawania tego tekstu liczba potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 oscyluje wokół kilkunastu tysięcy. Kolejna fala pandemii wydaje się rozkręcać. Slogan: „Dystans-dezynfekcja-maseczka” stale przewija się przez medialną przestrzeń. Nadzieję na zakończenie pandemii daje liczba wykonanych szczepień. Ale przed nami jeszcze długa droga, a przed Paniami pracującymi w szpitalach kolejne miesiące wytężonej pracy. Wspierajmy je, jak możemy, żebyśmy wkrótce znów mogli bez obaw wyciągać do wszystkich dłonie w geście powitania.

Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a