Sport, Turniej sokolika U-10, Z ostatniej chwili

Fakro wchodzi do gry i wesprze Turniej Sokolika!

Opublikowano: Wrzesień 21, 2017 o 1:50 pm   /   przez   /   komentarze (1)

FAKRO – światowy potentat w produkcji okien dachowych rodem z Nowego Sącza wkracza do gry i stanie się jednym z głównych sponsorów Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu. Jak się okazało, firma FAKRO doskonale zna Turniej Sokolika i obserwuje go bardzo dokładnie od samego początku. Dlaczego postanowili dołączyć do Sokolikowej rodziny i jak będą wspierać młodych piłkarzy? O tym opowiedział nam Janusz Komurkiewicz- Członek Zarządu Fakro Sp.z.o.o.

Firma Fakro jest firmą o zasięgu międzynarodowym, dlatego wspieramy takie własnie projekty. Przykładem jest sponsoring Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej czy sponsoring Reprezentacji Mistrzostw Świata w siatkówce w męskiej –mówi Janusz Komurkiewicz- Członek Zarządu Fakro Sp.z.o.o. nie zapominamy o inicjatywach lokalnych. Turniej Sokolika obserwujemy od dłuższego czasu . Stwierdziliśmy, że to najwyższa pora się zaangażować, bo Turniej osiągnął bardzo wysoki poziom. Uważam, że nie może nas zabraknąć. Nasza firma stawia na sport, stawia na aktywność młodzieży. Ta filozofia rywalizacji sportowej jest wpisana w naszą filozofię działania. W naszym regionie jest bardzo dużo inicjatyw. Nie każdą z nich jesteśmy wesprzeć od razu. Pewne inicjatywy popieramy od samego początku a inne musimy poobserwować. Myślę, że to jest ten właściwy moment. Młodych piłkarzy będziemy wspierać na dwa sposoby. Podpisaliśmy umowę sponsoringową i przekażemy pewną kwotę pieniędzy. Będziemy jednym z wielu głównych sponsorów.  Obiecaliśmy także wsparcie medialne w mediach sportowych i branżowych. Tam będziemy chcieli informować, że taki turniej, tej klasy, odbywa się właśnie w Starym Sączu. Chcemy nadać temu wydarzeniu jeszcze większy rozgłos. 

Dla mnie jako koordynatora Turnieju Sokolika to wielki splendor, że jeden z głównych sponsorów Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej dostrzegł również pracę jaką wykonujemy w Starym Sączu i postanowił nas w tym wspierać -mówi Tomasz Popiela, koordynator turnieju.

FAKRO witamy w Rodzinie Sokolika!

Jesteśmy na Facebooku: Starosądeckie.info

kontakt@starosadeckie.info

Komentarze (1)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

  • Wrzesień 21, 2017 o 1:58 pm AZ

    BRAWO PANIE POPIELA

    Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a