Kultura, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Grać każdy może. Rusza Scena Teatralna w Starym Sączu

Opublikowano: 25 stycznia, 2023 o 7:40 am   /   przez   /   komentarze (0)

W Starym Sączu, przy Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari powstaje scena teatralna. Wczoraj (24 stycznia 2023) odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne. Warsztaty poprowadzi Janusz Michalik.

Scena teatralna w Starym Sączu to przede wszystkim warsztaty konkretnych umiejętności, koncentracja na szczególe artystycznym, szukanie potencjału we własnym ciele i głosie, a przede wszystkim zespołowa praca teatralna ze wspaniałym specjalistą w swoim fachu.

Zajęcia grupują osoby zainteresowane teatrem we wszystkich jego aspektach twórczych. Grupa po zintegrowaniu się, dzieląc pomiędzy siebie zadania, zrealizuje spektakl, który będzie można zobaczyć na tegorocznym Jesiennym Festiwalu Teatralnym.  Jak podkreślają Organizatorzy, na scenie można przełamać wszystkie swoje lęki i obawy, a do tego nauczyć się wielu interesujących rzeczy i poznać ciekawych ludzi.

O tym jaki jest plan Amatorskiej Sceny Teatralnej mówi Janusz Michalik, dyrektor artystyczny Jesiennego Festiwalu Teatralnego i twórca Amatorskiej Sceny Teatralnej w Starym Sączu :

Warsztaty będą się odbywać dwa razy w tygodniu i są bezpłatne. Można jeszcze dołączyć, ale należy to uczynić najpóźniej do piątku (27 stycznia) wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: sekretariat@ckis.wstarymsaczu.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a