Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Już dzisiaj najlepsi Strongmeni przyjadą do Podegrodzia

Opublikowano: 12 września, 2021 o 6:52 am   /   przez   /   komentarze (0)

Już w najbliższą niedzielę 12 września do Podegrodzia, na miejscowy stadion Grodu, zjadą najsilniejsi ludzie w Polsce i nie tylko. To właśnie tam odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman. Podczas zawodów odbędzie się także zbiórka na leczenie starosądeczanki Lidii Pajor, chorej na nowotwór złośliwy mózgu.

Gościem specjalnym imprezy będzie Mariusz Pudzianowski a zawody będą retransmitowane w TVP Sport, więc imprezę obejrzą widzowie w całym kraju.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Początek rozpoczęcia zawodów zaplanowano na godzinę 14.

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, z dziadkami. To impreza bez przemocy. Na miejscu będzie możliwość przybicia „piątki” ze Strongmenami. Poza tym widzowie będą mieli okazję zobaczyć sporo ciekawego sprzętu, z którym będą musieli sobie poradzić zawodnicy. Zapowiada się świetna zabawa, przy ładnej pogodzie, w skrócie będzie to aktywna niedziela! – zaprasza Tomasz Kowal, jeden z najlepszych polskich siłaczy, Mistrz Polski Strongman Eliminate Your Opponent 2008, Mistrz Polski Strongman 2014, wielokrotny zdobywca Pucharu Polski.

Podczas zawodów odbędzie się także zbiórka na leczenie starosądeczanki Lidii Pajor, chorej na nowotwór złośliwy mózgu.

Wspólnie z Tomaszem Kowalem – Organizatorem „Międzynarodowych Mistrzostw Polski Strongman” , sztabem serdecznych, przychylnych ludzi: radną Magdaleną Sznajder i Michałem Kądziołką, Sławkiem Czopem i dzięki uprzejmości Wójta Gminy Podegrodzie – Pana Stanisława Banacha, będziemy mogli w dniu mistrzostw, przeprowadzić akcję dla naszej Lidkimówi Łucja Stawiarska, koordynatorka zbiórkiNiech to będzie kolejna, wyjątkowa niedziela. Mamy bardzo mało czasu, ale wierzę, że wszystko co nas spotyka dzieje się po coś. Posyłajcie wieści w świat

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a