Kultura, Z ostatniej chwili

K2 w Starym Sączu! Rozbawią publiczność do łez…

Opublikowano: Listopad 14, 2017 o 11:11 am   /   przez   /   komentarze (0)

Już dzisiaj (14 Listopada) o godzinie 17:00 w Kinie Sokół wystąpi kabaret K2. Wstęp wolny dla Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Stary Sącz.

K2 to energiczny duet Bartosza Klauzińskiego oraz Michała Zenknera. Panowie działają od 2012 roku i zyskali już ogromną sympatię widzów. Przed założeniem formacji byli związani z kabaretem Babeczki z Rodzynkiem i hlynur. Ich skecze charakteryzuje prostota humoru, która rozbawi każdego. Nie jest to na pewno wysublimowany rodzaj humoru, bo jak sami mówią: – Jeżeli szukacie w kabarecie liryki, u nas jej nie znajdziecie. Program kabaretu skupia się głównie na wydarzeniach aktualnych: społeczno-politycznych, ale stroni od prostackiego wykpiewania, za to wszystko okraszone jest dużą dawką absurdu. Kabaret poza przychylnością widzów został również wielokrotnie nagradzany pierwszym miejscem w konkursach kabaretowych, takich jak: Multaka w Ełku, Ryjek w Rybnik, PKS oraz PAKA.

Kabaret K2 wystąpi z okazji Dnia Seniora na który zaprasza Fundacja Rozwoju Sądecczyzny i Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu.

W programie:

Koncert młodzieży z Internatu Międzyszkolnego w Starym Sączu;

Występ Kabaretu K2

Wstęp wolny! Podczas występu będą zbierane datki do puszek na leczenie Nikodema (datki dowolne).

Honorowy Patronat: Urszula Nowogórska -Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego i Jacek Lelek-Burmistrz Starego Sącza

Patronat medialny: Starosądeckie.info

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a