Kultura, Z ostatniej chwili

Kapela Ciupaga kręci z Sadovskim. Zapowiada się HIT!

Opublikowano: 17 lutego, 2021 o 10:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

Bo bez Ciebie” to najnowsza, muzyczna propozycja ze stajni Sadowsky Music Group. Tym razem Sadowsky zaprasza do współpracy fantastycznych muzyków z Kapeli Ciupaga z wokalistą Piotrkiem Krzywdzińskim na czele.

Połączenie dwóch różnych światów pop/rockowego z muzyką góralską dało niezwykle energetyczny kawałek, który porywa do tańca już od pierwszych taktów, a melodyjny refren chce się od razu śpiewać. Przygotujcie się na 3 minuty świetnej zabawy, zapowiada się naprawdę HIT!

Robert Sadowski (Sadowsky) to klawiszowiec, kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny. Sadowsky zaprasza do swojego muzycznego świata wspaniałych artystów realizując z nimi zawsze wyjątkowe projekty muzyczne. Producent Stanisława Soyki „Soyka Solo Recital”, współautor takich utworów jak „Pytam, czy zatańczysz” Doniu feat. Sadowsky, „Ocaleni” Mezo, Doniu, Tomek Lubert, „Magia świąt, to Ty” Marta Cugier, Agnieszka Sadowska, Grzegorz Stróżniak.

Kapela Ciupaga to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki góralskiej. Świetni muzycy na czele których stoi energetyczny wokalista Piotr Krzywdziński. Zespół ma na swoim koncie 3 płyty i setki zagranych koncertów w Polsce i poza jej granicami. Szerszej publiczności dali się poznać wchodząc do finału MAM TALENT w roku 2016 zajmując 3 miejsce!

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"