Bez komentarza, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Koniec historii. Znika szałas będzie McDonald’s

Opublikowano: Lipiec 12, 2019 o 8:01 am   /   przez   /   komentarze (0)

Kultowy budynek Szałasu w którym odbywały się najsłynniejsze potańcówki i festyny wyborcze znika z mapy Starego Sącza. Zastąpi go McDonald’s.Ciężki sprzęt i spora grupa robotników uwija się na placu budowy. Prace miały zacząć się wcześniej, ale inwestor czekał na wszystkie niezbędne pozwolenia np zgodę na szyld. 

Szałas to kultowy obiekt, w którym odbywały się kiełbaski wyborcze. Teraz nie da się go doprowadzić do obecnych standardów i wymogów –komentuje Ligara, który jest właścicielem terenu -Domki letniskowe także straciły na wartości, gdy powstała obwodnica. Miasto zrozumiało, że nie są to tereny wypoczynkowe, lecz pod działalność gospodarczą. 

Kiedy otwarcie? Na informację jeszcze musimy poczekać, bo firma zgodnie ze swoją polityką nie informuje o swoich planach inwestycyjnych.

Niestety, nie informujemy o naszych planach inwestycyjnych.Lista restauracji jest na bieżąco uaktualniana. Wraz z otwarciem nowego lokalu jest on do niej automatycznie dodawany -mówi Amadeusz Malinkiewicz z McDonald’s Polska

Czy mieszkańcy są zadowoleni z tego typu restauracji w Starym Sączu? Zdania są podzielone. Jedni komentują, że taka lokalizacja jest idealna, bo nie trzeba będzie jechać na drugi koniec Nowego Sącza, ale są też głosy rozczarowania –Kolejna jadłodajnia dla grubasów. Co za rozczarowanie. Co się dzieje w Starym Sączu ? Dlaczego nie mamy hotelu z prawdziwego zdarzenia ? Mamy tak wiele do zaoferowania -piszą Internauci.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a