Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Krew wzywa krew

Opublikowano: 27 maja, 2021 o 6:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

Krew wzywa krew. To hasło projektu, w ramach którego uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Nowym Sączu promują honorowe oddawanie krwi. Wraz z Mgr Morsem przygotowali mural promujący akcję. Sara, Klaudia i Yarek pomagali przy tworzeniu dzieła z cyklu #serialnawegierskiej.

Jesteśmy grupą nastolatków z sądeckiej Budowlanki, którzy pragną promować honorowe dawstwo krwi. Aktualnie bierzemy udział w ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, w ramach której organizujemy projekt społeczny „Krew Wzywa Krew”mówi Ada Skawińska, uczestniczka projektu „Krew Wzywa Krew”Nasz projekt powstał w celu zachęcenia, zaangażowania społeczeństwa do aktywnego i regularnego uczestnictwa w oddawaniu krwi. Chcemy przybliżyć społeczeństwu kilka faktów i ciekawostek na temat krwi, krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a na zakończenie projektu zorganizowaliśmy akcję poboru krwi.  Staramy się promować ideę oddawania krwi w social mediach i nie tylko. Prowadzimy i rozpowszechniamy projekt na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej. Na naszym kanale na YouTube znajduje się reklama, którą razem z pomocą innych stworzyliśmy: https://www.youtube.com/watch?v=knBD3NEUEW4.

„Krew Wzywa Krew” to projekt, w ramach którego ludzie mogą pomóc innym w słusznej sprawie, poświęcając odrobinę swojego czasu i cząstkę siebie drugiemu człowiekowi.

Projekt aktualnie jest prowadzony na social mediach takich jak Facebook i Instagram oraz na stronie internetowej:
www.facebook.com/KrewWzywaKrew
www.instagram.com/krew_wzywa_krew/
www.krewwzywakrew.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a