Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Liczniki nie kłamią. Leśne Molo turystycznym hitem

Opublikowano: 1 sierpnia, 2022 o 10:15 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zamontowane przy wejściu na Leśne Molo liczniki mierzą liczbę osób odwiedzających atrakcję. W każdy weekend pada tam rekord. Średnio 11 tysięcy osób tygodniowo odwiedza to miejsce. Nie odstrasza ich fakt, że ciężko znaleźć tam miejsce do parkowania, ani to, że aby tam dotrzeć trzeba się trochę natrudzić.

Atrakcja zlokalizowana jest na Miejskiej Górze, kilkaset metrów od Rynku. Trasa ścieżki prowadzi wśród koron drzew aż do platformy widokowej, z której oglądać można Dolinę Popradu. W ostatni weekend trudno było znaleźć miejsce parkingowe na starosądeckim Rynku a także na prywatnym parkingu w pobliżu Leśnego Molo.

Wszystkich, którzy planują odwiedzić starosądeckie zabytki i atrakcje uprzejmie informujemy, że parkingi w Starym Sączu znajdziecie w rynku. Dobrą opcją jest też pozostawienie auta na dworcu przesiadkowym (136 miejsc parkingowych) przy ul. Pod Ogrodami, obok Kina Sokół (ul. Batorego 23), bądź na darmowym parkingu za Urzędem Miejskim (wjazd od ul. Batorego) – informuje Rafał Kamieński, z Urzędu Gminy w Starym Sączu.

Dla zmotoryzowanych kody Code Plus do wpisania w Google:

  • Dworzec Parkuj i Jedź HJ8Q+FQ (darmowy)
  • Rynek HJ7P+F6 (darmowy w weekend)
  • Parking (wjazd od ul. Batorego) HJ8J+JH (darmowy)

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a