Kultura, Z ostatniej chwili

Muzyczna OCH kuchnia z kapelą Buskers Band. Mamy dla WAS wejściówkę!

Opublikowano: Luty 16, 2020 o 10:43 am   /   przez   /   komentarze (0)
Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu „Muzyczna kuchnia Och” w Sali Akustycznej przy Restauracji Och w Ochotnicy Dolnej. Łączymy to, na czym znamy się najlepiej – dawne potrawy gorczańskich górali – z muzyką , tym razem zagra Buskers Band.My mamy dla Was wejściówkę na tę ucztę (dla jednej osoby) o wartości 110 zł. 

Aby ją wygrać, należy udostępnić ten post na Facebooku a w komentarzu napisać dlaczego to właśnie Wy chcecie się tam znaleźć.  Tylko tyle i aż tyle.

Jeżeli nie posiadacie Facebooka to napiszcie do nas maila dlaczego to własnie Wy chcecie wybrać się na tę kulinarną degustację. —> kontakt@starosadeckie.info .

Wśród wszystkich osób wylosujemy szczęśliwą osobę, która będzie mogła rozkoszować się tymi lokalnymi specjałami

CO: koncert Buskers Band w ramach cyklu „Muzyczna Kuchnia Och”.
KIEDY: 22.02 (sobota) godz.19.00
GDZIE: Ochotnica Dolna Restauracja Och
BILETY: 90 PLN rezerwacje / 110 PLN w dniu wydarzenia (uwaga: w cenie biletu zawarty jest poczęstunek kuchni regionalnej w formie szwedzkiego stołu).
MENU:
*Żurek wegański
*Ziemniaki w łupinach z fasolą i warzywami
*Pierogi z kaszą i grzybami
*Żeberko w kapuście
*nasz słodki wypiek i chleb, smalec, bryndza
REZERWACJE miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl lub na stronie  http://promocje.jarmarkpodhalanski.pl/
BUSKERS BAND:
Sześciu młodych artystów o wspólnej pasji do muzyki rozrywkowej. Wielbiciele muzyki streetowej i jej energii. Brass band, który od 2016 roku wypełnia ulice i sceny Małopolski dawką pozytywnej, energetycznej muzyki. Oprócz wykonywania swoich aranżacji znanych hitów na instrumenty dęte pracują również nad autorskim materiałem, czego efekty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. Mają również na swoim koncie pierwszy krążek – „Fever” – który zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów.
Od początku swojej działalności wystąpili przed m.in.: Nosowską, Zalewskim, Mrozem, Krzysztofem Cugowskim czy Sarsą, jak również uświetnili Galę Boksu Underground Boxing Show 2018 w Wieliczce oraz gościnnie zagrali w programie Master Chef Junior.
Podczas swoich koncertów, nie tylko tych ulicznych, przyciągają tłumy fanów, a także porywają ich do szalonej zabawy! Jeśli lubisz energiczne i ostre brzmienie instrumentów dętych w towarzystwie rytmicznego i głośnego groove’u perkusji, to z pewnością zostaniesz fanem twórczości Buskers Band!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a