Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Muzykalni ze Starego Sącza w półfinale telewizyjnego „Disco Band Weselni Show”

Opublikowano: Październik 15, 2020 o 6:53 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zespół Muzykalni to sześcioosobowa zgrana ekipa młodych, żywiołowych i ambitnych muzyków, pochodzących ze Starego Sącza i okolic. Ich talent możemy podziwiać w telewizyjnym show „Disco Band Weselny Show” na Antenie Polo TV. Zespół zakwalifikował się do półfinału. 

-Przeszliśmy przez casting, bitwy i teraz przygotowujemy się do półfinału -nie kryją radości członkowie zespołu-Gramy muzykę w 100% na żywo, bo przecież to podstawa każdego udanego wesela. Zespół powstał w 2015 roku, natomiast w tym składzie gramy od 3 lat i z pasją chcemy dobrą energię przekazywać innym. Ważne jest, że posiadamy wokal damski, jak i wokal męski oraz pełne instrumentarium dzięki czemu posiadamy szeroki repertuar. W tym roku wydaliśmy również swoją pierwszą płytę „Noc złamanych serc”, która zawiera covery znanych i lubianych utworów.

„Disco Band Weselny Show” to debiutancki program w którym poszukiwany jest najlepszy zespół weselny. Jurorami talent-show są Sławomir Świerzyński, Magdalena Narożna, Jakub Urbański oraz Norbert Bieńkowski, a gospodarzami – Klaudia Wiśniowska oraz Wojciech Grodzki.

Pierwszy etap (castingi) składał się z 4 odcinków i prezentował wszystkie zgłoszone zespoły. Do drugiego etapu przeszło 20 wybranych zespołów, które zmierzyły się w 2 odcinkach (bitwy). Do półfinału z każdej bitwy zakwalifikowało się po 5 zespołów, w tym Muzykalni.  W półfinale  jury wytypuje 3 zespoły, które wystąpią w odcinku finałowym i powalczą o tytuł „Disco Band 2020” oraz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2021 w Mrągowie (wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie).

Zespół tworzą: Ewa – wokal, trąbka, Kacper – wokal i saksofon, Kuba – wokal i gitara basowa, Radek -klawisze, Michał -wokal i gitara elektryczna, Józek-perkusja.

Trzymamy kciuki za MUZYKALNYCH!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a