Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Na rowerach z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju

Opublikowano: 27 marca, 2022 o 10:49 am   /   przez   /   komentarze (0)

Po raz siódmy wyruszą na rowerach z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju i pod drodze będą promować Sądecczyznę. Wyprawa odbędzie się w dniach 31 maja – 11 czerwca 2022 r. Starosta Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk podpisali umowę w tej sprawie z Bogdanem Kałuckim – prezesem stowarzyszenia Krynicka Organizacja Turystyczna.

To świetna inicjatywa. Jako władze samorządowe wspieramy osoby i przedsięwzięcia, które promują nasz piękny region – powiedział starosta Marek Kwiatkowski. – Ta impreza od kilku lat wzbudza spore zainteresowanie w Polsce. Całej ekipie życzę powodzenia, gratuluję odwagi i formy.

Po raz kolejny otrzymaliśmy wsparcie od władz powiatu. Bardzo za to dziękuję! Tym samym mamy pewność, że wyjazd dojdzie do skutku – mówił Bogdan Kałucki, prezes stowarzyszenia KOT. – Jedziemy promować Sądecczyznę i obie Krynice, promować zdrowy tryb życia i oglądanie Polski z perspektywy roweru. W całej Polsce co roku powstają nowe ścieżki rowerowe – warto skorzystać z takiej formy podróżowania.

W tym roku w rajdzie weźmie też udział Ukrainka, która obecnie przebywa na Sądecczyźnie.

Uczestnicy wyprawy będą ją relacjonować w mediach społecznościowych.

W spotkaniu wzięła również udział Justyna Tokarczyk – dyrektor Biura Promocji w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a