Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

OFICJALNE WYNIKI. Sołtysi, rady sołeckie i rady osiedlowe po wyborach

Opublikowano: Kwiecień 8, 2019 o 6:32 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Podajemy wyniki wyborów na podstawie protokołów osiedlowych i sołeckich komisji wyborczych. 

Okręg nr: 1 – Osiedle „Cyganowice” 
1 JAWOR Elżbieta (lat: 64) 106 głosów
1 RAMS Łukasz (lat: 41 ) 73 głosów
1 BOSZOWSKA Barbara Danuta (lat: 39) 33 głosy
1 BARAN Bożena Maria (lat: 39) 13 głosów

Okręg nr: 2 – Osiedle „Lipie”
1 TRZEBUNIAK Marianna (lat: 78) 65 głosów
1 SZARATA Elżbieta Rozalia (lat: 60) 55 głosów
1 BOŁOZ Marcin (lat: 42) 11 głosów
1 TOBIASZ Jan (lat: 65) 8 głosów
1 LIZOŃ Halina (lat: 54) 3 głosy
1 BUCZEK Anna Grażyna (lat: 38) 2 głosy

Okręg nr: 3 – Osiedle „Południe”
1 RADZIK Piotr Łukasz (lat: 25)  79 głosów
1 SZEWCZYK Krzysztof Stanisław (lat: 46) 49 głosów
1 PUSTUŁKA Włodzimierz Jan (lat: 73) 23 głosy

Okręg nr: 4 – Osiedle „Północ”
1 SZNAJDER Antoni Kazimierz (lat: 72) 60 głosów
1 BŁASZCZYK Karolina Elżbieta (lat: 32) 11 głosów
1 MARCZYK Maria (lat: 71) 10 głosów
1 MACKO Marta (lat: 24) 5 głosów

Okręg nr: 5 – Osiedle „Słoneczne”
1 DZIEDZIC Julia Elżbieta (lat: 59) 35 głosów
1 JASTRZĘBSKI Robert Leszek (lat: 55) 32 głosy
1 CZAJKA-JAWOR Katarzyna Małgorzata (lat: 40) 5 głosów
1 MRÓWKA Elżbieta (lat: 67) 5 głosów

Okręg nr: 6 – Osiedle „Śródmieście”
1 SZCZEPANIAK Sławomir Piotr (lat: 44) 76 głosów
1 REJOWSKI Tadeusz Paweł (lat: 49) 20 głosów
1 FIJAŁKOWSKI Karol (lat: 68) 13 głosów

Okręg nr: 7 – Osiedle „Tysiąclecia”
1 KRÓL Maria Elżbieta (lat: 58 ) 31 głosów
1 KLISOWSKI Jan Józef (lat: 59) 13 głosów
1 KROK Tadeusz Stanisław (lat: 50) 12 głosów

Okręg nr: 8 – Osiedle „Zachód”
1 ZIĘBA Ewa Małgorzata (lat: 62) 36 głosów
1 POTONIEC Marian Franciszek (lat: 54) 18 głosów
1 RÓJ Antonina Urszula (lat: 69) 16 głosów
1 TOKARZ Edward Kazimierz (lat: 66) 11 głosów
1 PIERZCHAŁA Paweł Stanisław (lat: 47) 8 głosów

Okręg nr: 9 – Barcice

Wybory na Sołtysa
1 KOSZKUL Tomasz Piotr (lat: 40) 280 głosów
1 OGORZAŁY Andrzej (lat: 54) 215 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej
1 DYJAS Maria Halina (lat: 55) 76 głosów
1 SADOWSKA Józefa Waleria (lat: 62) 70 głosów
1 JANCZAK Grzegorz Szczepan (lat: 28) 61 głosów
1 BARNACH Arkadiusz Andrzej (lat: 30) 58 głosów
1 PSONAK Robert Bohdan (lat: 51) 54 głosy
1 MRÓWKA Wojciech Maciej (lat: 41)  47 głosów
1 KOŁBON-MAŚLANKA Danuta (lat: 34) 36 głosów
1 PAZGAN Wojciech Marek (lat: 41) 27 głosy
1 ŁATKA Marek (lat: 41) 25 głosów
1 PUSTUŁKA Stanisław (lat: 40)  20 głosy

Okręg nr: 10 – Barcice Dolne

Wybory na Sołtysa
1 MAIRER Przemysław Tomasz (lat: 41) 106 głosów na TAK, 4 głosy na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej
1 PUSTUŁKA Andrzej (lat: 56) 34 głosy
1 GORCZOWSKI Paweł Stanisław (lat: 58) 22 głosy
1 KOSZKUL-GOMUŁKA Agata (lat: 61) 20 głosów
1 KANTOR Wiesława Małgorzata (lat: 63) 15 głosów
1 SOBOŃ Rudolf (lat: 49) 14 głosów

Okręg nr: 11 – Gaboń

Wybory na Sołtysa
1 KRÓL Maria (lat: 63) 187 głosów
1 DARA Halina (lat: 46) 143 głosy

Wybory do Rady Sołeckiej

1 GRABSKI Czesław (lat: 60) 88 głosów
1 FLOREK Piotr Stanisław (lat: 58) 53 głosy
1 KUROWSKA Halina Barbara (lat: 54) 36 głosów
1 CZERPAK Kazimierz (lat: 66) 32 głosy
1 BIERYT Zofia (lat: 50) 29 głosów
1 POPARDA Mieczysław (lat: 54) 24 głosy
1 MORDARDSKA Irena (lat: 42) 22 głosy
1 PAJĄK Marek (lat: 33) 20 głosów
1 TOKARCZYK Małgorzata Helena (lat: 46) 13 głosów
1 KOZIEŃSKI Antoni (lat: 63) 11 głosów

Okręg nr: 13 – Gołkowice Dolne

Wybory Sołtysa

1 MYJAK Andrzej (lat: 54)  83 głosów TAK, 19 głosów NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

1 FRYC Maria (lat: 48) 28 głosów
1 KUPCZAK Jan (lat: 62) 24 głosy
1 KOSZUT Jerzy Paweł (lat: 57) 21 głosów
1 SZABLA Józef (lat: 57) 17 głosów
1 KURZEJA Michał (lat: 60) 8 głosów

Okręg nr: 14 – Gołkowice Górne

Wybory na Sołtysa
1 KUROWSKI Józef Adam (lat: 68) 104 głosy TAK,  4 głosy NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

1 BANACH Paweł (lat: 39) 37 głosów
1 MYJAK Andrzej (lat: 53) 28 głosów
1 LORCZYK Józef (lat: 65) 18 głosów
1 JOP Piotr (lat: 44) 11 głosów
1 KLAG Jerzy (lat: 52) 7 głosów

Okręg nr: 15 – Łazy Biegonickie

Wybory do Rady Sołeckiej

1 KĄDZIOŁKA Eugeniusz Michał (lat: 57) 57 głosów
1 GÓRA Wojciech Karol (lat: 31) 45 głosów
1 MACIUSZEK Stanisław (lat: 51) 35 głosów
1 ĆWIKLIŃSKI Marek (lat: 61) 33 głosów
1 JANISZ Maria Ewa (lat: 64) 30 głosów
1 GARGAS Wiesław Piotr (lat: 33) 29 głosów
1 SŁAWECKI Mirosław Józef (lat: 37) 29 głosów
1 MAJERSKA Helena Krystyna (lat: 42) 20 głosów

Wybory na Sołtysa
1 RAMS Włodzimierz Witek (lat: 61) 147 głosów
1 GÓRKA Józef Marian (lat: 55) 138 głosów

Okręg nr: 16 – Mostki

Wybory do Rady Sołeckiej

1 PLATA Antoni (lat: 57) 48 głosów
1 OLSZAK Piotr Józef (lat: 50) 32 głosów
1 GRABIAS Teresa Anna (lat: 57) 23 głosy
1 LADENBERGER Ignacy (lat: 65) 23 głosy
1 WEBER Dariusz Bogusław (lat: 50) 19 głosów
1 SUŁKOWSKA Jolanta Anna (lat: 51) 12 głosów
1 ZIELONKA Andrzej Stanisław (lat: 48) 12 głosów
1 SZEWCZYK Barbara Elżbieta (lat: 67) 10 głosów
1 WASTAG Piotr (lat: 42) 7 głosów

Wybory na Sołtysa

1 BAWEŁKIEWICZ Janina (lat: 58) 154 głosów na TAK,  30 głosów na NIE

Okręg nr: 17 – Moszczenica Niżna

Wybory do Rady Sołeckiej

1 NOWAK Jan (lat: 42) 57 głosów
1 MACIUSZEK Zdzisław (lat: 52) 54 głosów
1 BULANDA Aldona Elżbieta (lat: 59) 47 głosów
1 KONSTANTY Andrzej (lat: 57) 25 głosów
1 KOŻUCH Zofia (lat: 44) 21 głosów
1 PLATA Marian (lat: 63) 19 głosów
1 OLSZAK Tadeusz Franciszek (lat: 31) 11 głosów
Wybory na Sołtysa

1 FLOREK Władysław Michał (lat: 56 ) 214 głosów na TAK,  27 głosów na NIE

Okręg nr: 18 – Moszczenica Wyżna

Wybory do Rady Sołeckiej

1 MARDUŁA Stanisław (lat: 62) 37 głosów
1 OGORZAŁY Danuta Katarzyna (lat: 28) 37 głosów
1 MARDUŁA Wiesław (lat: 53) 30 głosów
1 BIELAK Wiesław (lat: 52) 24 głosy
1 SZEWCZYK Krystyna (lat: 60) 24 głosy
1 JUREK Wojciech (lat: 38) 23 głosy
1 PIERZCHAŁA Iwona Stanisława (lat: 38) 21 głosów

Wybory na Sołtysa

1 MAJEWSKI Jan (lat: 49) 102 głosy
1 OGORZAŁY Marek Piotr (lat: 34) 100 głosów

Okręg nr: 19 – Myślec

Wybory na Sołtysa

1 WĘGRZYN Maria (lat: 68) 91 głosów na TAK,  4 głosy na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

1 MARCZYK Józef Marian (lat: 57) 18 głosów
1 TWOREK Stanisław (lat: 65) 16 głosów
1 KULIG Tomasz Kazimierz (lat: 45) 14 głosów
1 SKRZYMOWSKA Tatiana (lat: 47) 12 głosów

Okręg nr: 20 – Popowice

Wybory do Rady Sołeckiej

1 SEJUD Władysław (lat: 54) 84 głosy
1 SMAGA Franciszek Józef (lat: 59) 45 głosów
1 OWSIANKA Irena (lat: 51) 27 głosów
1 DROŻDŻ Teresa (lat: 66) 21 głosów
1 FLORKIEWICZ Bogdan Kazimierz (lat: 53) 20 głosów

Wybory na Sołtysa

1 JURECKI Wojciech Stanisław (lat: 61) 191 głosów
1 KURZEJA Czesław (lat: 78) 17 głosów

Okręg nr: 21 – Przysietnica

Wybory do Rady Sołeckiej

1 STAWIARSKI Edward Jan (lat: 55) 106 głosów
1 OGORZAŁY Bogdan Michał (lat: 41) 74 głosów
1 MAJERSKI Józef Franciszek (lat: 56 ) 63 głosy
1 OLSZOWSKA Agnieszka Grażyna (lat: 41) 41 głosów
1 BORZĘCKI Jan (lat: 53) 40 głosów
1 JAKUBOWSKI Rafał Michał (lat: 43) 37 głosów
1 RADOMSKA Bogumiła Zofia (lat: 59) 34 głosy
1 ABRAMCZYK Łucja (lat: 38 ) 26 głosów
1 PADULA Marek Zenon (lat: 45 ) 23 głosy
1 SOBOŃ Marek (lat: 57) 22 głosy
1 GARWOL Stanisław (lat: 73) 21 głosów
1 MIKULEC Łukasz Marek (lat: 39) 18 głosów
1 OGORZAŁY Monika (lat: 36) 10 głosów
1 PULIT Izabela Elżbieta (lat: 35) 4 głosy

Wybory na Sołtysa

1 OGORZAŁY Bożena Stanisława (lat: 54) 187 głosów
1 TOKARCZYK Jan Wincenty (lat: 35) 172 głosy
1 SOBCZAK Jerzy Kazimierz (lat: 62) 107 głosów
1 TOMASIAK Maria (lat: 58) 64 głosów

Okręg nr: 22 – Skrudzina

Wybory na Sołtysa

1 SZEWCZYK Lidia (lat: 56) 77 głosów na TAK,  15 głosów na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

1 KONIECZNA – OGORZAŁY Maria (lat: 62) 22 głosy
1 KOZIEŃSKI Bogdan Jan (lat: 51) 19 głosów
1 Jeleń Włodzimierz Wojciech (lat: 65) 11 głosów
1 PLATA Teresa Małgorzata (lat: 40) 10 głosów
1 PIĘKOŚ Maria (lat: 54) 7 głosów
1 POPARDA Ryszard (lat: 50) 7 głosów
1 KOŁDRAS Łukasz Józef (lat: 36) 6 głosów
1 DUDEK Krzysztof Tadeusz (lat: 37) 3 głosy
1 KONIECZNY Adam Józef (lat: 36) 3 głosy

Okręg nr: 23 – Wola Krogulecka

Wybory na Sołtysa

1 KANTOR Piotr Leon (lat: 50) 66 głosów
1 JANCZAK Jan (lat: 56 ) 49 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

1 KANTOR Dawid Adrian (lat: 23) 30 głosów
1 KACZOR Maria (lat: 59) 19 głosów
1 NALEPA Stanisław (lat: 64) 17 głosów
1 BERSTLING Anna Sylwia (lat: 41 ) 16 głosów
1 GUMULAK Kinga Małgorzata (lat: 35) 16 głosów
1 GÓRKA Bogusław Zbigniew (lat: 58) 9 głosów
1 NALEPA Kazimierz Stanisław (lat: 33) 8 głosów

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a