Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Oko w oko z dinozaurem w Zatorlandzie

Opublikowano: 2 maja, 2024 o 9:17 am   /   przez   /   komentarze (0)

W małopolskim Zatorze mieści się jeden z najbardziej rozpoznawalnych parków dinozaurów w Polsce – jest nim Największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów Zatorland. Tylko tutaj czeka na Ciebie ponad 100 okazów realistycznie wyglądających dinozarów, spośród których ogromna część się rusza i wydaje dźwięki. Stań oko w oko z drapieżnymi mięsożercami, podejdź blisko spokojnych roślinożerców, zrób sobie zdjęcie z dino rodzinkami, przyjrzyj się uważnie gadom latającym.

Park Dinozaurów usytuowany na zielonej przestrzeni, która do złudzenia przypomina bagna, robi wrażenie na wszystkich odwiedzających. Spacery odbywają się po drewnianych kładkach, a z zarośli wydobywa się dym – klimat rodem z filmowej produkcji! To jednak nie koniec niespodzianek – jeden z okazów sika i nigdy nie wiesz, czy uda Ci się przebiec po alejce bezpiecznie, czy jednak się zmoczysz. Frajda dla całej rodziny!

Park Rozrywki Zatorland to nie tylko dinozaury! Na 20 hektarach zielonej przestrzeni przygotowano ponad 100 najróżniejszych atrakcji. Oprócz Parku Dinozaurów znajdziesz tu także Park Mitologii na wodzie, w którym spotkasz 46 postaci mitologicznych, Park Owadów, w którym zgromadzono 28 gigantycznych owadów – również ruchomych, a także lunapark z karuzelami, rollercoasterami i Diabelskim Młynem!

Wygodne miejsca odpoczynku, liczne strefy gastronomiczne, atrakcje dopasowane do różnych grup wiekowych – to wszystko sprawia, że Zatorland jest tak chętnie odwiedzany. Zajrzyj też do Miasteczka Ruchu Drogowego, wybierz się na widokowy rejs tramwajem wodnym, skorzystaj z Kina 5D, odwiedź liczne place zabaw, zabierz dziecko na autodrom i znowu poczuj beztroską radość.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"