Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Polacy nie gęsi i swój Park Rozrywki mają. Czym zaskoczyła nas Energylandia?

Opublikowano: Lipiec 16, 2019 o 5:53 pm   /   przez   /   komentarze (0)

W ubiegły weekend udaliśmy się na 5 urodziny największego Parku Rozrywki w Polsce -Energylandii. Czego się spodziewaliśmy? Fajerwerków i dobrej zabawy. Niczego nie zabrakło, ba! Było „coś” więcej.

Już od wjazdu na płatny parking (5 zł za cały dzień!) można było poczuć, że wszystko jest jak w szwajcarskim zegarku. Obsługa pokierowała nas idealnie na miejsce a przesympatyczna pani z Biura Obsługi poinformowała o wszystkich atrakcjach. Było huczne powitanie z tańcami, przebierańcami, balonikami, zabawą. Nie zabrakło tortu i symbolicznej lampki szampana. Oprócz całej masy atrakcji, rollercoasterów i innych „cudów” ważna jest także otoczka tego miejsca. I tutaj byliśmy mile zaskoczeni. Każdy, dosłownie każdy z obsługi był uśmiechnięty i niezwykle życzliwy. I nie ważne, czy był to pan obsługujący maszyny, czy pani sprzątająca a nawet pan w restauracji. Oni chyba naprawdę kochają to co robią! Miejsce niezwykle zadbane i przyjemne. Nawet toalety czyste i bezpłatne. Wielki plus.

Po kilku godzinach z czystym sumieniem stwierdzamy, że to wspaniałe miejsce, doskonale zorganizowane, a przede wszystkim bardzo bezpieczne.
Ceny – bardzo racjonalne, ale faktycznie „parkowe”. Pamiętajmy, że to miejsce musi zarabiać, żeby można było stawiać nowe atrakcje, więc relacja cena do jakości i atrakcji jest adekwatna. To kapitalny pomysł na spędzenie całego dnia rodzinnie i to ze sporymi atrakcjami. Energylandia zgarnęła u nas pełen komplet gwiazdek.

 

Szalone karuzele i rollercoastery. Niesamowita dbałość o szczegóły. Wszechobecne postacie z bajek i animatorzy. Magii tego miejsca ulegają nie tylko dzieci ale również dorośli! Mnogość atrakcji zapewni rozrywkę każdemu! Nasza przygoda w Energylandii trwała TYLKO 1 dzień. Zdecydowanie za mało na poznanie choćby 60% wszystkich atrakcji. Wciąż czujemy niedosyt i tęsknotę za tym obłędnym, magicznym miejscem.

Energylandia plasuje się w pierwszej dwudziestce największych parków rozrywki i wciąż rozbudowuje swoją ofertę. Już może się pochwalić  jednym z największych rollercoasterów w Europie. W ciągu najbliższych lat park rozrywki w Zatorze ma się jeszcze powiększyć z blisko 30 do 112 hektarów.

Więcej o Największym Parku Rozrywki przeczytacie TUTAJ 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a