Info z rejonu, Z ostatniej chwili

PRACA! Pracownia Rezonansu Magnetycznego poszukuje pielęgniarki

Opublikowano: 14 kwietnia, 2020 o 6:56 am   /   przez   /   komentarze (0)

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Pracownia Rezonansu Magnetycznego Voxel (Oddział Limanowa) poszukuje

PIELĘGNIARKI

chcącej podjąć współpracę w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych- usług pielęgniarskich

Miejsce świadczenia usług – Limanowa

Opis Stanowiska:

  • pomoc pielęgniarska pacjentom którym wykonywane są badania MR;
  • podawanie kontrastu pacjentom w trakcie badania;
  • identyfikacja przeciwwskazań do wykonania badania diagnostycznego MR;
  • dbanie o wysoki poziom satysfakcji pacjentów z udzielanych świadczeń pielęgniarskich;
  • zapewnienie bezpieczeństwa pacjentowi.

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie pielęgniarki;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie.

CV proszę przesyłać na adres: j.gargas@voxel.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n