Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Przedszkola nadal zamknięte. Rodzice tracą cierpliwość

Opublikowano: 27 września, 2022 o 7:14 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nowe przedszkola w Przysietnicy i Moszczenicy Niżnej (gmina Stary Sącz) nadal nie działają. Rodzicom kończy się cierpliwość. Zwrócili się do naszej redakcji z prośbą o interwencję.

W chwili obecnej, my jako rodzice i dzieci z byłego przedszkola, żyjemy w wielkim stresie i wielkiej niewiadomej piszą sfrustrowani rodzicePozostaliśmy bez przedszkola, a dzieci pytaj kiedy mogą wrócić i bawić się z przyjaciółmi. Pozostaliśmy zdani sami na siebie. Mamy koniec września i nikt nam nie udziela żadnych informacji . Proszą nas jedynie o cierpliwość. Jeśli dalej tak wszystko pójdzie to może się zdarzyć, że część z nas jako rodziców będzie musiało zrezygnować z pracy, bo nie będziemy mieć możliwość z kim zostawić dzieci.

Zapytaliśmy u źródła.

-Budynki już gotowe, kadra pedagogiczna takżemówi zastępca burmistrza Kazimierz Gizicki czekamy na ostatnie pozwolenia z Kuratorium Oświaty. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Przedszkole w Moszczenicy Niżnej będzie otwarte w przyszłym tygodniu, czyli w pierwszy tydzień października. Tydzień później uruchomimy przedszkole w Przysietnicy.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a