Bez komentarza, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Rolnicy mają dość! Trwa ogólnopolski protest! W Starym Sączu dołączyli myśliwi. „Tak źle jeszcze nie było!”

Opublikowano: 20 lutego, 2024 o 2:36 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Polscy rolnicy są zdesperowani. Kontynuują ogólnopolski protest i nie spoczną, póki Unia Europejska nie wycofa się z Zielonego Ładu dla rolnictwa. Nie zadowalają ich ustępstwa Komisji Europejskiej, więc protesty przybierają na sile.

Dzisiaj w Starym Sączu do rolników dołączyli myśliwi. Protest rozpoczął się Mszą św. o godzinie 10:00 przy Ołtarzu Papieskim.

Przed godziną 12:00 pojazdy rolnicze wyruszyły ze Starego Sącza drogą krajową nr 87 w kierunku Nowego Sącza, a następnie przejadą ulicami: Węgierską, św. Kunegundy, Zygmuntowską, Bolesława Limanowskiego, Królowej Jadwigi, Rondem Solidarności, ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, ul. Nowochruślicką, Janusza Pieczkowskiego, Wincentego Witosa do Ronda Jana Pawła II, które następnie zostanie zablokowane przez 2 godziny.

Do protestu w Starym Sączu dołączyli także myśliwi.

Rolnicy poprosili nas , myśliwych o wparcie i chętnie tego wsparcia udzielamy, ponieważ mamy zbieżne postulaty, ale i te same obawy dotyczące pseudo Zielonego Ładu i polityki związanej ze środowiskiem. Tak źle jak teraz jeszcze nie było. wyjaśniają myśliwi.

Poza lokalnymi drogami i ekspresówkami rolnicy blokują również wszystkie przejścia graniczne z Ukrainą. Mają już dość niekontrolowanego napływu towarów z Ukrainy.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"