Na sygnale, Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek w Obidzy. Samochód wpadł do potoku. Nie żyje kierowca

Opublikowano: 25 marca, 2019 o 1:18 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Policjanci wyjaśniają przyczynę wypadku, w którym śmierć poniósł około 30 letni mężczyzna. Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Obidza (gmina Łącko).

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy wypadł z drogi i stoczył się po stromej skarpie do potoku. Zdarzenie miało miejsce wczoraj, jednak dopiero dzisiaj służby ratunkowe zostały poinformowane. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon około 30-letniego mężczyzny. Śledztwo prowadzi policja i prokurator.

AKTUALIZACJA. POLICJA

 -Dzisiaj, tj. 25 marca 2019 roku około godziny 6:45 w miejscowości Obidza (gmina Łącko) w potoku ujawniono samochód osobowy marki Suzuki. Na zewnątrz pojazdu znajdowało się ciało mężczyznyrelacjonuje naszemu portalowi Aneta Izworska z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu –Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ze Starego Sącza, zespół wypadkowy oraz technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz podjęli szereg czynności mających na celu ustalenie jego przyczyn i okoliczności. Obecny był również biegły z zakresu ruchu drogowego.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Facebook: Starosądeckie.info 

fot. OSP KADCZA

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a