Info z rejonu, Z ostatniej chwili

Starosta nowosądecki apeluje o stosowanie się do zaleceń

Opublikowano: 3 kwietnia, 2020 o 8:38 am   /   przez   /   komentarze (0)

Trwa wspólna walka z epidemią koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków, administracja rządowa przygotowała kolejne ograniczenia, które właśnie weszły w życie. Apeluję do Państwa o ich przestrzeganie i stosowanie się do nowych zasad. Apeluję również o solidarność i zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Zdaję sobie sprawę, że kolejne obostrzenia spowodowały dodatkowe uciążliwości w życiu codziennym, ale są niezbędne by opanować rozprzestrzenianie się wirusa. Pamiętajmy, że to od naszych codziennych decyzji zależy zdrowie i życie osób nam najbliższych.
Przypominam, że wciąż obowiązują dotychczas wprowadzone ograniczenia i zasady. Szczegółowe informacje o nowych obostrzeniach znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki

Niezmienne pozostają również zasady funkcjonowania Starostwa Powiatowe w Nowym Sączu. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Nowosądeckiego oraz naszych pracowników, nadal nie prowadzimy bezpośredniej obsługi klientów. Zachęcam do załatwiania niezbędnych spraw drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://nowosadecki.pl/pl/zarzadzenie-stareosty-nowosadeckiego

Mam nadzieję, że epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie zakończy się jak najszybciej. Musimy jednak pamiętać, że to zależy w dużej mierze od nas samych. Podejmijmy więc odpowiedzialność za zdrowie i życie swoje i naszych bliskich.

Starosta Nowosądecki
Marek Kwiatkowski

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a