Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Statuetki Ziarnko Gorczycy przyznane. PARK-M laureatem tegorocznej edycji!

Opublikowano: Luty 17, 2019 o 9:36 am   /   przez   /   komentarze (0)

PARK-M ze Starego Sącza i Vitberg z Nowego Sącza– w kategorii firm oraz Renata i Paweł Fojtów oraz Urszula Baziak w kategorii osobowość – to laureaci tegorocznej edycji sądeckiego plebiscytu Ziarnko Gorczycy. Statuetki przyznano podczas uroczystej gali w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.

Renatę i Pawła Fojtów doceniono m.in. za współorganizację akcji Motomikołaje na Sądecczyźynie, a Urszulę Baziak za organizację wydarzeń kulturalnych i charytatywnych. Natomiast firmy Park-M i Vitberg od lat hojnie wspierają różnego rodzaju akcje pomocy potrzebującym. Dochód z tegorocznej edycji wydarzenia, czyli sprzedaży biletów na galę podczas, której wręczono statuetki oraz tradycyjnego balu, przeznaczony zostanie na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum.

Na szczególną uwagę zasługuje licytacja obrazu Przyjaciela Ziarnka Gorczycy Ryszarda Miłka. Wylicytowany został za kwotę 11 tysięcy złotych przez Pana Jacka Sikorę właściciela Firmy Vitberg. Gratulujemy!

Starosądecka firma PARK-M aktywnie wspiera wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy społeczne (MCK Sokół Festiwal Pamiętajcie o Ogrodach, Święto Dzieci Gór, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Promyk, festyny rodzinne parafii Kolejowej i dla mieszkańców Barcic, Brzeznej, Cyganowic, Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej w Starym Sączu, Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, imprezy organizowane przez Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sursum Corda, a także wyjazdy dzieci na wypoczynek zimowy i letni, spotkania młodych, wigilie dla seniorów.

 

fot. Damian Radziak

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a