Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Toast 2020 za pomyślność starosądeckiego biznesu!

Opublikowano: Styczeń 18, 2020 o 8:55 am   /   przez   /   komentarze (0)

W piątek 17 stycznia br. w Gołkowicach Górnych odbyło się siódme spotkanie Burmistrza Starego Sącza z przedsiębiorcami w ramach corocznego Toastu Noworocznego Starosądeckiego Biznesu. Dyskutowano o rozwoju przedsiębiorczości, strefie aktywności gospodarczej i rozwoju turystyki w Gminie. Ofertę wydarzeń kulturalnych w mieście przedstawił dyrektor CKiS Wojciech Knapik. Wieczór uświetnił występ uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Starym Sączu. 

-Chciałbym wznieść toast za pomyślność Starego Sącza a pomyślność Starego Sącza traktuje jako pomyślność Waszych biznesów –mówił burmistrz Jacek LelekTo Wy zasilacie miejską kasę, to Wy dajecie pracę mieszkańcom naszej gminy i to Wy tworzycie takie warunki, że chce się tutaj być. Za Waszą pomyślność Do siego Roku 2020. 

Podczas spotkania poruszano sprawy współpracy władz lokalnych z przedsiębiorcami branży turystycznej, informacji turystycznej, poprawy dostępności komunikacyjnej. Kolejne tematy dotyczyły bogatej oferty wydarzeń kulturalnych, współpracy z gminami powiatu nowosądeckiego na rzecz rozwoju turystyki, udziale samorządu w lokalnych organizacjach turystycznych, współpracy na rzecz rozwoju turystyki z instytucjami zewnętrznymi oraz podejmowaniu inicjatyw w branży turystycznej w partnerstwie publiczno-prywatnym.

To świetna inicjatywa Pana Burmistrza Jacka Lelka. Spotykamy się po raz siódmy -mówią przedsiębiorcy – Niewielu jest takich Gospodarczy, którzy dbają o tych co zasilają miejską kasę. 

Noworoczny Toast Starosądeckiego Biznesu to podziękowanie dla przedsiębiorców i docenienie ich roli na mapie Starego Sącza.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a