Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Toast noworoczny za pomyślność starosądeckiego biznesu

Opublikowano: 27 stycznia, 2023 o 11:31 pm   /   przez   /   komentarze (0)

W piątek (27 stycznia 2023) w gościnnych progach Galerii IMO odbył się Toast Noworoczny Burmistrza Starego Sącza. Po czterech latach przerwy spowodowanej pandemią udało się powrócić do tradycyjnych spotkań starosądeckiego biznesu z włodarzami. Wśród władz nie zabrakło gospodarza burmistrza Jacka Lelka, zastępcy Kazimierza Gizickiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzej Stawiarskiego, radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisława Pasonia oraz sekretarza gminy Daniela Śmierciaka.

Już od wielu lat burmistrz spotyka się z przedsiębiorcami, aby podziękować im za aktywność gospodarczą i wkład w rozwój miasta i gminy. Prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzanie firmą, to obszary w których się realizują i identyfikują. Identyfikacja – to nie zawsze splendor to czasami również wiele niepopularnych decyzji i towarzyszące im ryzyka. Zwłaszcza w trudnych czasach pandemii i wojny na Ukrainie, która także odbiła się na starosądeckich biznesach.

Wzniesiono toast i oddano się kuluarowym rozmowom. Burmistrz Jacek Lelek przedstawił plany samorządu na najbliższe lata i wizję rozwoju miasta. Dziękował też za wszelkie inicjatywy i za każde miejsce pracy, życząc sukcesów w budowaniu swoich firm.

-Mamy tutaj elitę, która dba o rozwój ekonomiczny naszej gminy –mówił burmistrz Jacek Lelek -Nie widzieliśmy się cztery lata, więc chciałbym w tej prezentacji zaprezentować Państwu co udało nam się zrealizować i co jeszcze mamy w planach.

Posłuchaj burmistrza Jacka Lelka:

?

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a