Wydarzenia, Z ostatniej chwili

VII Sezon na Karaska. Najmłodsi wędkarze świętowali Dzień Dziecka

Opublikowano: 4 czerwca, 2023 o 7:35 am   /   przez   /   komentarze (0)

Za nami VII edycja Sezonu na Karaska czyli Dnia Dziecka na stawach, gdzie najmłodsi wędkują w myśl zasady „złap i wypuść”. 3 czerwca 2023 roku na małym stawie wędkarskie zmaganie rozpoczęła 35 dzieciaków. Imprezę zorganizował Sądecki Karp Klub pod patronatem Burmistrza Jacka Lelka.

Wystartowaliśmy punktualnie o 9:30. Każdy wyposażony w wędki usadowił się na swoim stanowisku. Pogoda nas bardzo rozpieszczała. Schładzały nas pyszne lody od KORALA. W drugim końcu stawu Sądecki Karp Klub serwował kiełbaski, pizzę i watę cukrową. Czyli to co tygryski lubią najbardziej, zwłaszcza na łowach. 

Piękne puchary, medale wykonane przez Studio Lasera i nagrody ufundowane przez Sądecki Karp Klub wręczał zastępca burmistrza Kazimierz Gizicki i prezes Sądeckiego Karp Klubu Jacek Mamala.

Podczas zawodów grupa SIM PCK działająca w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie przeprowadziła profesjonalny pokaz pierwszej pomocy. Dzieciaki dowiedziały się jak się zachować w przypadku oparzenia, zakrztuszenia oraz krwotoku z nosa a także samodzielnie mogły wykonać RKO.

Do zobaczenia na zawodach za rok! Będziecie z nami?

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"