Polityka, Z ostatniej chwili

„Walka o Nowy Sącz będzie brutalna” -mówi Iwona Mularczyk kandydatka PIS na Prezydenta Nowego Sącza

Opublikowano: Lipiec 30, 2018 o 8:55 am   /   przez   /   komentarze (8)

Budowa drogi do Brzeska, kolei do Krakowa, walka ze smogiem i polityka społeczna – z taką listą priorytetów walczyć będzie o fotel prezydenta Nowego Sącza kandydatka PiS Iwona Mularczyk, która zadeklarowała że rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami na których przedstawi program i będzie przekonywać do siebie wyborców. 

 -Zdaję sobie sprawę z tego, że walka o Nowy Sącz będzie brutalna i jestem na to przygotowana. Mam wyznaczony cel. Chcę zmienić to miasto i jestem otwarta na współpracę i mieszkańców. Jestem osobą, która dąży do porozumienia, ale też mam swoje wyznaczone cele. Twardo stąpam po ziemi, ale jestem też skłonna do kompromisów, jeżeli przekonują mnie do tego argumenty” – mówiła Iwona Mularczyk.

Obecnie kandydatka PIS konsekwentnie realizuje cykl spotkań. Jak relacjonuje na swoim profilu społecznościowym:

„Dzisiaj w Urzędzie Miasta spotkałam się z sądeckimi przewoźnikami oraz Wiceprezydentem Wojciechem Piechem, Dyrektorem MZD Grzegorzem Mirkiem oraz Andrzejem Górskim Dyrektorem MPK. Rozmawialiśmy o usprawnieniu komunikacji w Nowym Sączu oraz bilecie zintegrowanym. Dyrektor MZD przeanalizuje możliwość utworzenia tzw. buspasów na ul. Węgierskiej. Wniosek: W Nowym Sączu jest dużo do zrobienia.”

 

„Dziś pracowity dzień w Warszawie. Rozmawiałam z Ministrem Adamczykiem o komunikacji w Nowym Sączu i na Sadecczyznie. Głównym tematem spotkania była Sądeczanka i kolej Podłęże – Piekiełko. Pan Minister przyjął moje zaproszenie do odwiedzin Nowego Sącza. Liczymy na dobre informacje.”

 

„Kolejny etap mojej dzisiejszej wizyty w Warszawie to spotkanie z Pełnomocnikiem Premiera ds. Programu Czyste Powietrze Piotrem Woźnym i omówienie ważnego rządowego projektu Czyste Powietrze, który będzie dotyczył Nowego Sącza i Sądecczyzny.”

 

„Wczoraj kolejne ważne spotkanie z młodymi mamami, poruszyliśmy wiele spraw dotyczących życia i wychowywania dzieci w Nowym Sączu. Dziś rano praca nad szczegółami programu. A teraz chwila odpoczynku w ogrodzie. Pozdrowienia dla wszystkich mam, a szczególnie tych z piątkowego spotkania”

 

fot. Facebook/ Iwona Mularczyk

Komentarze

Komentarze (8)

 • Lipiec 30, 2018 o 3:46 pm Anonim

  Tu trzeba mądrej i rozsądnej głowy, która będzie umiała na wiele spraw popatrzeć i zarządzić po gospodarsku a nie tak jak dotychczas było ,, ślizganie „się.

 • Lipiec 30, 2018 o 5:14 pm prezes wszystkich prezesów

  „Walka będzie brutalna” – czy sądeccy bezdomni mają się już bać?

 • Lipiec 30, 2018 o 5:52 pm v

  nic nie powiem……..

 • Lipiec 30, 2018 o 6:42 pm Marian

  Przez ostatnie 12 lat miastem rzadzi PiS co Pani Mularczyk robila i czy popierala dzialania obecnego Prezydenta

 • Lipiec 30, 2018 o 9:22 pm J54

  Klimaty jak za komuny. Zła gospodarność w Nowym Sączu udziela się również Staremu Sączowi – widać to na przykładzie obstrukcji układu komunikacji drogowej , najwyższe wskaźniki zanieczyszczenia powietrza itp . Zastanawia mnie słaba aktywność w ocenie PiS w Nowym Sączu. Wyraźnie widać zanik procedur demokratycznych w wyborze kandydata. Jak osoba bez doświadczenia w pracy samorządowej z polecenia prezesa ma być receptą na uzdrowienie w ratuszu? Oby to nie była kolejna stracona dla miasta NS kadencja. Na tym tle wybory kandydatów w Starym Sączu bez jednoznacznej etykiety politycznej, a w oparciu o osiągnięcia gospodarcze powinny być bardziej docenione.

 • Lipiec 31, 2018 o 7:37 am oko

  Proszę o komentarz Pani Mularczyk jak rządził Prezydent Nowak

 • Lipiec 31, 2018 o 11:01 am Józek z potoka

  Jak słyszę hasło „polityka społeczna”,”równanie szans” itp to mnie na wymioty naciąga….czy jednak socjalistka jak cały PiS

 • Lipiec 31, 2018 o 7:53 pm Anonim

  A ty Józku z Potoka myślałeś , że Jarosław Boże Zbaw Polskę „namaści „kogoś co myśli inaczej niż jedyna słuszna linia partii ?

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a