Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Widzialna Ręka. Stary Sącz dla cichych bohaterów -PRACOWNIKÓW DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ!

Opublikowano: Marzec 25, 2020 o 2:09 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Niedocenieni, ukryci w szpitalnych piwnicach…pracownicy diagnostyki laboratoryjnej w Szpitalu im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Dzisiaj ich także „dopadła” Widzialna Ręka ze Starego Sącza.

Bardzo często zapomina i nie docenia się diagnostów. Badania laboratoryjne dostarczają ponad 80% danych medycznych i to dzięki nim możliwa jest lekarska diagnoza. Pacjenci ich nie widzą, a to właśnie ich praca zasługuje na uznanie. Siedzą zamknięci w laboratoriach i tam wykonują swoją trudną pracę. Dzisiaj (25.03.2020) dzięki dobrym ludziom z miasta i gminy Stary Sącz wsparliśmy własnie tych CICHYCH BOHATERÓW -pracowników diagnostyki laboratoryjnej z sądeckiego szpitala. Postanowiliśmy ich dobrze nakarmić, osłodzić im dzień i zabezpieczyć dostarczając maseczki.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pizzerii NOWE BARTOLINI i jego właściciela Przemysława Buchalskiego dostarczyliśmy dzisiaj i w kolejnym dniu przepyszne i najlepsze pizze w mieście. Pracownicy otrzymali dzisiaj ciepły posiłek. Chociaż wszystkie lokale są zamknięte to spokojnie możecie zamówić pizze na wynos. Wszystkie namiary –kliknij i zobacz.

 

Z kolei Lidia Opyd przygotowała fenomenalne WYPIEKI Z POMYSŁEM . Tort i ciasta, które upiekła i które przygotowuje dla swoich klientów są znakomite i jedyne w swoim rodzaju.  Nie znajdziecie nigdzie takich pyszności! Na jej profilu na Facebooku możecie zobaczyć i zamówić nietuzinkowe torty. –kliknij i zobacz. 

O bezpieczeństwo zadbała Angelina Skoczeń z manufaktury ZESZYTE USZYTE. To co ona szyje to przechodzi ludzkie pojęcie. Magiczne krasnale, czapki i inne akcesoria. Dzisiaj szyje potrzebne tak bardzo służbie zdrowia maseczki, które można prać w wysokich temperaturach. I to własnie one dotarły do pracowników diagnostyki laboratoryjnej. Możecie śledzić poczynania Angeliny na Facebooku –kliknij i zobacz.

Nasze ANIOŁY także mają ciężko. Są przedsiębiorcami, których dopadły straty związane z pandemią koronawirusa. Jednak chcą pomagać. Mają ogromne serca i tym sercem się dzielą. Dzielą się swoją pracą i to jest własnie piękny przykład WIDZIALNEJ RĘKI.

Jest to niesamowite, że ktoś wpadł na pomysł nas wesprzeć. I to tak smacznie. Dziękujemy, że o nas pamiętacienie kryją wdzięczności pracownicy diagnostyki laboratoryjnej z sądeckiego szpitala –Mimo że teraz musimy maksymalnie izolować się to właśnie teraz odczuwamy Państwa wsparcie i pomoc. Dziękujemy pięknie. Macie wielkie serca. 

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a