Polityka, Z ostatniej chwili
Wzruszony burmistrz na inauguracji drugiej kadencji Prezydenta Andrzeja Dudy
Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i rozpoczął drugą, pięcioletnią kadencję prezydencką. – Będę prezydentem polskich spraw. To przewodnia myśl mojej prezydentury – podkreślił Andrzej Duda w orędziu. W uroczystościach wziął udział burmistrz Jacek Lelek.
–Uczestnictwo w uroczystej inauguracji drugiej kadencji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy , Honorowego Obywatela Starego Sącza było dla mnie naprawdę wzruszającym przeżyciem –mówi burmistrz Jacek Lelek – Złożenie przysięgi przed Zgromadzeniem Narodowym, Msza za Ojczyznę w Archikatedrze św. Jana oraz objecie zwierzchnictwa nad silami zbrojnymi Rzeczypospolitej na placu Marszałka Piłsudskiego pełne były patriotycznych odniesień i niosły mnóstwo emocji. Niech żyje Polska!






fot. arch prywatne Jacek Lelek/ KPRP






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm