Na sygnale, Z ostatniej chwili
Kamionka Wielka. Barierki uratowały im życie
9 listopada około godziny 8.26 strażacy wezwani zostali do wypadku w Kamionce Wielkiej.
–Po przybyciu na miejsce, stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe tj. Audi i Volkswagen . Mężczyzna kierujący samochodem audi skręcając w lewo zderzył się z volkswagenem polo-mówi Marian Marszałek z PSP Nowy Sącz – Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby. Jeden samochód znajdował się na bocznej drodze a drugi oparty był o barierki ochronne oddzielające rzekę od jezdni. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo jednym pasem.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań, sprawdzeniu stanu osób podróżujących pojazdami, rozłączeniu klem akumulatora w jednym samochodzie oraz sprawdzeniu czy nie występują wycieki płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję ratownicy OSP Mystków pomogli w wydostaniu pojazdu na jezdnię.
Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.
fot. PSP NS











Śp Edward Luty, Gołkowice Dolne
Srebrny lot marzeń. Kacper Tomasiak napisał historię, która poruszyła Sądecczyznę
Tradycja łączy pokolenia. Sukces Emilii Nalepy i Jacka Kowalika na „Ciotcynym Śpiywoniu”
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm