Edukacja, Z ostatniej chwili

Powtórka z geografii. Quiz o św. Janie Pawle II. Wygraj wyjazd do Rzymu!

Opublikowano: Lipiec 20, 2019 o 11:35 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK zaprasza do udziału w konkursie interaktywnym „POWTÓRKA Z GEOGRAFII i nie tylko”.

Do udziału konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II w formie quizu zaproszeni są uczniowie szkoły podstawowej.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Biskup Tarnowski dr Andrzej Jeż oraz Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek.

Quiz przeprowadzony będzie na Stronie Internetowej Organizatora pod adresem: http://promyczek.pl/jp2/ w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2019r. Quiz składać się będzie z 3 etapów: I etap – składa się z dwóch zestawów (każdy po 10 pytań) umieszonych na stronie Organizatora do której dostęp będą mieli wszyscy Uczestnicy. Udział w I etapie nie wymaga rejestracji Uczestnika, forma ta ma zachęcić internautów do udziału w quizie.
II etap – składa się z dwóch zestawów (każdy po 12 pytań) umieszonych na stronie http://promyczek.pl/jp2/ do której dostęp będą mieli wszyscy Uczestnicy – którzy podali co najmniej po 6 prawidłowych odpowiedzi w każdym zestawie pytań w I etapie. Aby móc przejść do etapu II należy się zarejestrować na stronie stronie poprzez podanie: imienia, nazwiska, wieku, adresu e-mail, nr telefonu.
III etap – pisemny, do tego etapu zaproszeni zostaną Uczestnicy, którzy w II uzyskają co najmniej po 8 poprawnych odpowiedzi w każdym zestawie pytań. Etap odbędzie się w wyznaczonym dniu w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania OPOKA w Starym Sączu, będzie wymagał osobistej obecności i będzie miał również formę quizu.

Lista osób zakwalifikowanych do III etapu opublikowana będzie na stronach internetowych Organizatora do dnia 10 sierpnia 2019r.

Szczegółowe informacje – kliknij TUTAJ.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a