Kultura

Koncert Noworoczny w starosądeckim Internacie

Opublikowano: 23 stycznia, 2015 o 12:07 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wczoraj (22 stycznia) w godzinach wieczornych odbył się Noworoczny Koncert w wykonaniu wychowanków Międzyszkolnego Internatu w Starym Sączu oraz Zespołu Artystycznego 3 DNA działającego przy młodzieżowej pracowni plastycznej Pod Gargulcem.

Na zaproszenie Organizatorów Koncertu przybyli: Marian Kuczaj – radny Powiatu Nowosądeckiego, Andrzej Sojka  – wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, Stanisław Majca – dyrektor Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, nauczyciele – Dorota Kruczek, Teresa Szewczyk, Mieczysław Zagórowski, Rodzice, Stanisław Śmierciak z Gazety Krakowskiej  oraz Redakcja Starosądeckie.info.

W programie nie zabrakło znanych i lubianych utworów muzycznych oraz najwspanialszych polskich kolęd.

Uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe zdolności wokalne.

Jak łatwo można zauważyć co roku w naszym mieście pojawiają się nowe talenty muzyczne i sceniczne. To sprawia, że każdy Koncert jest inny i niepowtarzalny.

Na zakończenie Lucyna Dybiec – Dyrektor Starosądeckiego Internatu Międzyszkolnego przedstawiła sukcesy uczniów na konkursach i przeglądach wokalnych. Złożyła także wszystkim zaproszonym gościom i młodzieży najlepsze życzenia noworoczne.

Kochani, życzę Wam aby w tym nowym roku wszystkie Wasze pragnienia i cele udało się osiągnąć. Żeby zmartwień i kłopotów było jak najmniej a jeśli się pojawią. by zostały rozwiązane jak najlepiej. Życzę w każdym dniu wiele uśmiechu oraz spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym. Niech obecny rok będzie jeszcze lepszy!

Burmistrz Jacek Lelek z powodu wcześniej podjętych zobowiązań zawodowych ( spotkanie z przedsiębiorcami o którym piszemy tutaj https://www.starosadeckie.info/wydarzenia/noworoczny-toast-starosadeckiego-biznesu/) wysłał list do Dyrekcji, który został oficjalnie odczytany po Koncercie.

Burmistrz dziękował za zaproszenie i gratulował wychowawcom i uczniom pomysłu oraz zaangażowania w organizację Koncertu.

Do zobaczenia na Noworocznym Koncercie za rok!:)

 

 

 

opracowanie- Aneta Mamala

fotograf – Krzysztof Brzęczek

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"