Kultura, Z ostatniej chwili

Stary Sącz zagra dla WOŚP

Opublikowano: 8 stycznia, 2016 o 10:01 am   /   przez   /   komentarze (6)

Już w niedzielę (10 stycznia) o godzinie 16:30 w Kinie Sokół odbędzie się 4 starosądecki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czeka Was mnóstwo muzycznych atrakcji, niezwykłe licytacje i tradycyjne światełko do nieba. Do akcji ruszy 50 wolontariuszy.

Na scenie zaprezentują się między innymi: Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Spod Prehyby”, Best, Alibi, Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dom” i Keskese. Wszystkich rozgrzewać będzie gorąca grochówka przygotowana przez Restaurację Staromiejską.

Odbędzie się także loteria fantowa. Los kosztować będzie 5 zł a wylosować można m.in.: kosmetyki, kalendarze, długopisy, zabawki, biżuterie, książki, kubki, pufy wypoczynkowe, pen-drive’y, zegar, koszulki z nadrukami, dvd, sprzęt sportowy, maskotki, bibeloty, bilety na imprezy kulturalne, kultowe breloki z napisem WOŚP Stary Sącz 2016 oraz wiele innych rzeczy.

Na wszystkich czeka parę grubych fantów do zlicytowania. Między innymi tablet Lenovo ufundowany przez Agata Ubezpieczenia czy niezwykła niespodzianka od Steel Roses.

Imprezę zakończy tradycyjne światełko do nieba na płycie starosądeckiego Rynku (godzina 20:00)

Będziecie się bawić dzięki wsparciu, współorganizacji i hojności:
Sam-Chem, phu biurOwiec, Pizzeria&Pub Chata, Restauracja Marysieńka,Restauracja Staromiejska, Restauracja Miś, Starosądeckie.info, Agata Ubezpieczenia, TOMIKAART, Steel Roses MC Poland, Keskese, PMDK w Starym Sączu, Cukiernia Jeziorek, Ecopuf. TuTu bio, Będzie Dobrze,Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Drukarnia Starosądecka, Justyna Nalepa, Małgorzata Banach, Ewelina Wiśniewska,Marcin Marczyk, Beata Stolarska, Agata Biel-Trzajna, Anna Pych, Wolontariat Kultury, Anna Baran, Grzegorz Baran, Krzysztof Słaboszewski, Rysiek Garwol, Marcin Golonka, Mateusz Szlachcic, Przemysław Słowiński, Aneta Mamala, Małgorzata Tomica, Bogdan Chrobak…

Masz dla nas temat? Pisz na kontakt@starosadeckie.info i dołącz do nas na Facebooku: Starosądeckie.info

 

 

 

Komentarze

Komentarze (6)

 • 8 stycznia, 2016 o 5:33 pm Jan Majchrzak

  Dobry wieczór!
  Jest taki wiersz, oto jego fragment;

  „Nie liczta się z innymi, hałasujta
  Urządzajta parady techno
  Pijta, palta, ćpata
  Plujta, wymiotujta, startujta w wyborach
  Obiecujta złote góry i gruszki na wierzbie
  Oszukujta, korumpujta, bierzta łapówki
  Bądźta pewni siebie, oklaskujta
  Kupujta co chceta i kogo chceta”.

  Czy to hymn tej orkiestry?
  Dziękuje za uwagę!
  Jan Majchrzak

 • 9 stycznia, 2016 o 2:12 pm "owsiakówna"

  co to miało znaczyć?

 • 9 stycznia, 2016 o 8:27 pm Carit...

  Brawo pozdrawiam jako senior Pan Jan M proszony jest o Nie korzystanie ze sprzętu kupionego że środków zebranych przez WOŚP, bo to godzi w jego uczucia religijno społeczne. Amen

 • 9 stycznia, 2016 o 9:07 pm tubylec

  Brawo!!!
  Wreszcie Stary Sącz przestanie słynąć z szubienicy którą mieli „tylko dla siebie i swoich mieszkańców”, a pokarze klasę i brak zaściankowości nie tylko Nowemu Sączowi. Ofiarność i prawdziwe chrześcijańskie serce dla maluchów i staruszków zwycięża w grodzie Kingi!!
  Tak trzymać Panie Burmistrzu!!

 • 10 stycznia, 2016 o 1:54 pm Anonim

  Dlaczego ma nie korzystać, skoro imprezy WOŚP sponsorowane są ze środków publicznych! Czy organizatorzy finału WOŚP w Starym Sączu płacą za użytkowanie kina Sokół (z datków z puszki), czy koszty zostaną pokryte ze środków publicznych, czyli z budżetu gminy? Znając mechanizm działania WOŚP koszty pokryte zostaną przez gminę, a więc z pieniędzy od wszystkich mieszkańców. I tak jest w całej Polsce, a więc to że ktoś nie popiera WOŚP i nie daje do puszki, nie oznacza że nie współfinansuje tej Fundacji.

 • 10 stycznia, 2016 o 4:07 pm Kazimierz Lawan

  Dzień dobry!
  Dla tych przyzwoitych którzy zbierają do pusze fragment wiersza „Ależ, o Panie! oni niewinni,
  Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
  Inni szatani byli tam czynni;
  O! rękę karaj, nie ślepy miecz!”
  Owsiak! Mój Boże
  Pozdrawiam!
  K. Lawan

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"