Na sygnale, Z ostatniej chwili

Czerniec. Seat na ogrodzeniu! Cud, że nikt nie zginął!

Opublikowano: 8 kwietnia, 2018 o 8:09 pm   /   przez   /   komentarze (2)

Do niebezpiecznego wypadku doszło dzisiaj (8 kwietnia) około godziny 19:00 w miejscowości Czerniec (gmina Łącko). Samochód marki Seat wypadł z drogi i zatrzymał się na ogrodzeniu. To prawdziwy cud, że nikt nie zginął i i nikt w tym czasie nie spacerował chodnikiem.

Jest to niezwykle niebezpieczne miejsce. Mieszkańcy boją się chodzić chodnikiem i za każdym razem drżą odprowadzając dzieci do szkoły czy przedszkola.  –Stojąc na pobliskim przystanku autobusowym boimy się czy jakiś samochód z zakrętu nie wyleci -komentują –potrzebne są tutaj barierki.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że samochodem podróżowały 2 osoby dorosłe z dzieckiem. Na miejscu służby ratunkowe. Możliwe utrudnienia. Więcej informacji już wkrótce.

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz dla nas zdjęcia, filmy lub chcesz nas o czymś poinformować? Pisz na kontakt@starosadeckie.info bądź na Facebooku: Starosądeckie.info

Jesteśmy dla Was całą dobę.

 

fot. czytelnik

Komentarze

Komentarze (2)

  • 8 kwietnia, 2018 o 9:02 pm Józek z potoka

    Najprawdopodobniej był to shark z fc łącko, chciał zniszczyć graf antywisły.

  • 9 kwietnia, 2018 o 6:56 am Jan

    Barierki nic nie dadzą do czasu gdy gowniarzeria nie przestanie szpanowac szybkością. Kierowca tego pojazdu to młody chłopak niech to co się stało będzie lekcja dla niego bo mogło się skończyć znacznie gorzej…. A druga sprawa to niech ktoś zajmie się tym zakretem i stanem drogi w tym miejscu nie pierwszy raz wyrzuca na tym odcinku i nie pierwszy plot rozwalony

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"