Na sygnale

Wracamy do sprawy przebitych opon w Starym Sączu

Opublikowano: 12 stycznia, 2015 o 10:20 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wracamy do sprawy przebitych opon w samochodach osobowych o której pisaliśmy tutaj: https://www.starosadeckie.info/na-sygnale/kto-przebija-opony-w-starym-saczu/

Tak jak obiecaliśmy skontaktowaliśmy się ponownie z Komisariatem Policji w Starym Sączu. Zastępca Komendanta nie udzielił nam komentarza w tej sprawie, kierując nas do Pani Rzecznik Komendy Miejskiej w Nowym Sączu. Co też uczyniliśmy !

Jak relacjonuje naszemu portalowi mł. asp. dr Iwona Grzebyk- Dulak Rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu : 10 stycznia br. do Komisariatu Policji w Starym Sączu zgłosiły się dwie osoby, które złożyły zawiadomienie dotyczące  uszkodzenia mienia. W dwóch samochodach marki Fiat zostały uszkodzone łącznie dwie opony, a każdy z poszkodowanych wycenił straty na kwotę 50 złotych. Do zdarzenia miało dojść w okresie pomiędzy 7 i 8 stycznia oraz w okresie pomiędzy 9 a 10 stycznia na ulicy 11 listopada w Starym Sączu. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci podjęli w tej sprawie czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, między innymi poprzez sprawdzenie nagrania z miejskiego monitoringu.

Jak udało się ustalić naszej redakcji obecnie trwają czynności operacyjno-dochodzeniowe zmierzające do zebrania jak najwięcej materiału dowodowego, a w efekcie – miejmy nadzieję -ujawnienia i wykrycia sprawcy.

Oczywiście będziemy monitorować na bieżąco postępy dochodzeniowe Policji.

Czy możemy już mówić o czarnej serii wandalizmu?

Według naszej opinii TAK. Do naszej redakcji wpłynęły  informacje że poszkodowanych jest dużo więcej, jednak nikt nie zgłosił tego faktu na Policję. Zatem apelujemy o udanie się na Komisariat Policji w Starym Sączu i zgłoszenie uszkodzenia mienia.

Nie pozwólmy, by niszczono nam nasze mienie. Działajmy!
Piszcie do nas na kontakt@starosadeckie.info

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"