Sport

Brąz dla licealistek ze Starego Sącza w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Opublikowano: 8 października, 2019 o 6:35 am   /   przez   /   komentarze (0)

W dniu 04.09.2019r w Muszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się 9 szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, Zespół Szkół w Łącku, Zespół szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, Zespół Szkół w Muszynie, Zespół Szkół w Marcinkowicach, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, Liceum Ogólnokształcące w Grybowie, Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu.

Biegacze startowali oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Dystans dla dziewcząt wynosił 10 x1000 m a dla chłopców 10 x 1500 m.
Celem imprezy była popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej.

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu reprezentowali: Dziewczęta: (Konopka Agata, Sikora Łucja, Sowińska Emila, Padula Alina, Kulig Aniela, Gardoń Dominika, Kozieńska Zofia, Wyrostek Małgorzata, Majchrzak Kamila, Myjak Patrycja, Jurkowska Małgorzata ).

Chłopcy: (Wyrostek Rafał, Zieliński Kasjan, Drożdż Arkadiusz, Baraściak Oskar, Kołodziej Dawid, Sowiński Filip, Dominik Plata, Kozieński Artur, Hybel Jakub, Potoczny Karol, Chorążewski Filip).

IX miejsce – PZS Muszyna

Podczas uroczystego zakończenia zawodów sztafety, które zajęły miejsca od I – III zostały nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi medalami. Sztafety, które zajęły miejsca od IV – VI okolicznościowymi dyplomami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!