Sport, Z ostatniej chwili

Łukasz Frączek ze Złotym Jabłkiem Sądeckim

Opublikowano: Luty 11, 2020 o 10:34 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Łukasz Frączek właściciel ŁF Sport Event, na co dzień organizator Sufigs Ligi Orlika, Nowosądeckiej Ligi Futsalu, Grand Prix Nowego Sącza, oraz inicjator wielu imprez sportowych na terenie całego kraju został uhonorowany Złotym Jabłkiem Sądeckim przez Starostę Marka Kwiatkowskiego podczas uroczystej Gali Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019 roku. 

Złote Jabłko Sądeckie jest podziękowaniem dla Łukasza Frączka za pracę społeczną na rzecz rozwoju piłki nożnej na Sądecczyźnie, za zaangażowanie w propagowanie sportu oraz promocję zdrowego stylu życia na Ziemi Sądeckiej.

Łukasz od dawna zajmował się organizowaniem zawodów sportowych. Już jako uczeń gimnazjum zaczął pracować nad organizacją turniejów siatkarskich, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wtedy też założył wraz z kolegami drużynę siatkarską. Zespół istnieje do tej pory i ma na swoim koncie liczne sportowe sukcesy. Kilka lat temu drużyna została przekształcona w stowarzyszenie, a Łukasz Frączek został jego prezesem.

Z czasem przyszła decyzja o założeniu firmy zajmującej się organizacją imprez sportowych dla firm, instytucji, gmin, urzędów, a także zorganizowanych grup, zainteresowanych wszelkiego rodzaju rozgrywkami sportowymi. Jak widać był to strzał w dziesiątkę, gdyż firma cieszy się bardzo dużą popularnością.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a