Sport, Z ostatniej chwili

Grand Prix w Futsalu

Opublikowano: Luty 5, 2020 o 8:10 am   /   przez   /   komentarze (0)

ZAPISZ drużynę do trzeciej edycji GRAND PRIX Nowego Sącza w Futsalu, w kategorii OPEN (bez limitu czynnych zawodników). Pierwszy turniej został już rozegrany o Puchar firmy STAL-BUD 2 lutego 2020.

W tym roku wyjątkowo odbędą się cztery turnieje, czyli o jeden mniej niż w poprzednich latach. Gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny, kulturalny, sportowy, profesjonalną stronę internetową, wspaniałe nagrody itp.

Grand Prix to cztery turnieje jednakże to Wam dajemy możliwość wyboru na ilu rozgrywkach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn.

Ponadto powstanie ranking, który będzie zliczał zdobycze punktowe z każdych czterech gier do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz nagród finansowych. Najlepsi zawodnicy całego cyklu będą nagradzani nagrodami indywidualnymi m.in. król strzelców, najlepszy asystent, najlepszy bramkarz, najlepszy Kanadyjczyk, najlepszy obrońca.

SPONSOREM GŁÓWNYM 1 turnieju Grand Prix, sezonu 2020 jest firma STAL-BUD z Nawojowej. Zapraszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą http://www.stalbud.sacz.pl/

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ ❗️❗️❗️… decyduje kolejność zgłoszeń. Drużyny które zgłoszą swój udział we wszystkich turniejach, mają zagwarantowane miejsce w każdym turnieju.

Więcej informacji na plakacie oraz stronie organizatora: http://lfsportevents.pl/grandprixfutsalu/
UWAGA: Strona Grand Prix będzie czynna od 28 stycznia 2020.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a