Sport, Z ostatniej chwili

Zagorzyn i Krynica najlepsze w unihokeju!

Opublikowano: 7 listopada, 2019 o 7:53 am   /   przez   /   komentarze (0)

6 listopada na hali widowiskowo – sportowej w Piwnicznej  – Zdroju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów, po 4 w kategorii dziewcząt i chłopców rocznik    2005-2006. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, oddzielnie w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

Kolejność końcowa w turnieju w kategorii dziewcząt:

Przechwytywanie 4

Kolejność końcowa w turnieju w kategorii chłopców:

Przechwytywanie 5

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w kategorii dziewcząt zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 2     Krynica – Zdrój, natomiast w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa Zagorzyn. Obydwie te szkoły awansowały do półfinałów wojewódzkich.

W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Wybrano również najlepszych zawodników turnieju, w kategorii dziewcząt została nim Klaudia Słowik  ze Szkoły Podstawowej w Obidzy, natomiast w kategorii chłopców nagrodzony został Marek Klag  ze Szkoły Podstawowej w Zagorzynie.