Sport

Zagrali dla Kazka

Opublikowano: Październik 7, 2019 o 6:41 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wczoraj ( 6 października) w Łącku odbył się Turniej Charytatywny „Gramy dla Kazka”. W turnieju wzięło udział aż 14 zespołów: OSP Korzenna, Siedlce, Moszczenica Wyżna, Zabrzeż, Czerniec, Łącko, Zagorzyn, Maszkowice, Jazowsko, Kadcza, Obidza 2 i Obidza 2 oraz dwie drużyny spoza struktur OSP: Poziomki Łącko i Abstynenci Kamienica. Zwycięzcą turnieju została drużyna Abstynentów, przed OSP Maszkowice. Trzecie miejsce zajęła OSP Zabrzeż.

Rezultat końcowy nie był ważny. Najważniejszy był udział oraz chęć niesienia pomocy dla dh Kazimierza z OSP Obidza, który w lutym uległ wypadkowi samochodowemu i wymaga leczenia oraz rehabilitacji.

-Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji turnieju, podziękowania składam: Klubowi Budowlani Jazowsko za udostępnienie obiektu, druhom z OSP Obidza dh. Leszkowi Kolodziejowi, Bronkowi Sopacie, Wojtkowi Gronskiemu za przygotowanie poczęstunku, kolegom Michałowi Faronowi i Januszowi Pierzchała za sędziowanie turnieju, Witkowi Majerskiemu za pomoc w przygotowaniu boisk, Wójtowi Gminy p. Janowi Dziedzinie za ufundowane pucharów, wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, przebiegu oraz byli obecni w trakcie turnieju –podsumowuje współorganizator Jan Mrówka. 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a