Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

„Nasz Nowy Dom”. Finał w Gołkowicach Górnych z Katarzyną Dowbor!

Opublikowano: 6 czerwca, 2020 o 5:45 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Łzy szczęścia, moc wzruszeń, radości i podziękowań. Tak dzisiaj (6 czerwca) świętują w Gołkowicach Górnych (gmina Stary Sącz).  W sobotę po południu rodzina pani Marii Niemiec z córkami 15-letnią Nikolą i 12-letnią Niną wróciła z pięciodniowego pobytu w Hotelu Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem, by zamieszkać w swoim nowym domu. 

24-osobowa ekipa polsatowskiego programu „Nasz Nowy Dom” pracowała przez 4 dni i nocy pod czujnym okiem architekt Martyny Kupczyk i kierownika budowy Wiesława Nowobilskiego. Dzisiaj odbył się wielki finał z udziałem Katarzyny Dowbor.

W Gołkowicach byliśmy od samego początku. Widzieliśmy jak ekipa dwoiła się i troiła, żeby rodzina miała swoje bezpieczne miejsce na ziemi. To własnie w poniedziałek (1 czerwca) gospodarz programu Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzili dom pani Marii Niemiec i jej 2 nastoletnich córek. Przed kamerami padły słynne słowa na które czekali bohaterowie tego odcinka: „Wyremontujemy Wasz dom”. Nikola i jej rodzina miała dosłownie kilka chwil aby spakować się na pięciodniowy wyjazd do hotelu. Największe emocje czekały jednak na kobiety po powrocie do ich odnowionego domu. Metamorfoza była spektakularna, a odcinek z pewnością dostarczy wielu wzruszeń również widzom programu.

Z pewnością wszyscy pamiętacie historię Nikoli Niemiec, dla której poruszyliśmy niebo i ziemię aby w 2016 roku znaleźć dawcę szpiku. Byliśmy mocno zaangażowani w poszukiwaniu genetycznego bliźniaka. Dawce udało się znaleźć dokładnie na jej 11 urodziny. Dziewczyna wygrała drugie życie i dzisiaj wraz ze swoją mamą i młodszą siostrą w końcu ma swój przytulny dom.

Wnętrze budynku to wciąż tajemnica. Będziemy mogli je Wam pokazać dopiero po emisji programu Nasz Nowy Dom, którą telewizja Polsat planuje w pierwszym tygodniu września. Będzie to pierwszy odcinek nowego sezonu.

Z pewnością poinformujemy o emisji odcinka na łamach naszego portalu. Czytajcie nas uważnie. 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a