Na sygnale, Z ostatniej chwili

Poszukiwania Jakuba Bocheńskiego trwają. Pojawił się wątek kryminalny

Opublikowano: 27 września, 2022 o 5:25 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Nadal trwają poszukiwania zaginionego polityka Jakuba Bocheńskiego, który w czwartek opuścił hotel Hilton, gdzie odbywał firmowe szkolenie.

Portal tvp.info ujawnił dzisiaj nowe, wstrząsające informacje. Z ich ustaleń wynika, że sprawa może mieć kryminalny charakter. Jedna z kobiet twierdzi, że krótko przed zaginięciem polityk wykorzystał ją seksualnie. Kobieta złożyła już zawiadomienie w tej sprawie. Według dziennikarzy tvp.info krakowscy policjanci zabezpieczyli już monitoring w hotelu Hilton, w którym miało dojść do przestępstwa. Według informatorów portalu tvp.info, na nagraniu widać moment napaści seksualnej i zaciągnięcia kobiety do pokoju przez 30-latka. Policja nie potwierdza takim doniesieniom.

Kilka godzin później na oficjalnej stronie partii Lewica pojawiła się informacja o natychmiastowym zawieszeniu członkostwa Jakuba Bocheńskiego.

Rodzina i przyjaciele nadal proszą o pomoc w poszukiwaniach Jakuba, gdyż nie wiadomo, co się z nim stało. -Jakub jest poszukiwany a nie ścigany -dodają najbliżsi.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a