Na sygnale, Z ostatniej chwili

Zmiany na stanowiskach w sądeckiej Komendzie

Opublikowano: Marzec 13, 2018 o 6:28 am   /   przez   /   komentarze (0)

W piątek, 9 marca, mł. insp. Jarosław Tokarczyk – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, oficjalnie wprowadził na nowe stanowiska swoich Zastępców i wręczył im rozkazy personalne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych.

Na stanowisko pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu awansował dotychczasowy zastępca – mł. insp. Jerzy Polczyk, natomiast na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta, awansował dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego sądeckiej Policji – nadkom. Tomasz Florek. Nowy Zastępca dziękował za zaufanie jakim go obdarzono powierzając mu tak odpowiedzialne stanowisko oraz gwarantował, że dołoży wszelkich starań by pełnić je jak najlepiej.

Komendant Tokarczyk pogratulował awansu swoim zastępcom, życząc dalszych sukcesów. Gratulacje i słowa uznania nowym zastępcom przekazała także obecna na uroczystości kadra kierownicza sądeckiej Policji.

Ponadto, z dniem 9 marca na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku awansował długoletni Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej Policji – podinsp. Grzegorz Wyskiel.

 

KMP NS

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a