Info z rejonu

Pieniądze na leczenie trafiły już do Karoliny Tomasiak

Opublikowano: 22 kwietnia, 2015 o 12:46 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Ks Marcin Kawa z Kamienicy, główny pomysłodawca i organizator Dekanalnej Dyskoteki Charytatywnej oraz Jan Mrówka Koordynator Hali Łącko odwiedzili Karolinę Tomasiak w jej domu w Obidzy i przekazali pieniądze, które młodzież „wytańczyła”

W hali widowiskowo – sportowej z Łącku 18 kwietnia odbyła się impreza charytatywna „Razem możemy dużo”, z której całkowity dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Karoliny Tomasik z Obidzy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Dekanalnego Duszpasterza ks. Marcina Kawę z Kamienicy wraz z młodzieżą łąckiego dekanatu.

W tym wspaniałym wydarzeniu wzięło udział 250 osób, które chciały pomóc swojej koleżance. Dzięki sprzedawanym cegiełkom zebraliśmy 2700 zł – powiedział ks. Kawa.

To pokazuje, że młodzi w naszym dekanacie są wrażliwi, na to, co spotyka drugą osobę i nie przechodzą obojętnie obok ludzkich potrzeb – mówi Magdalena Gorczowska, animator dekanalny ŚDM.

Pieniądze, które udało się zebrać zostaną wykorzystane na dofinansowanie kolejnego turnusu Karoliny, a trzeba przyznać że efekty rehabilitacji są ogromne bo Karolinie udało się postawić pierwsze kroki.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazaną pomoc i hojność. Pragniemy  serdecznie podziękować Ks Marcinowi, Młodzieży Dekanalnej, Wójtowi Gminy i Kierownikowi Hali p. Witoldowi Majerskiemu w Łącku oraz wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i dają wiarę na lepsze jutro – powiedziała Joanna Tomasiak, mama Karoliny.

Takie momenty tylko utwierdzają nas w przekonaniu że potrafimy się zjednoczyć, podzielić tym, co mamy i są dowodem tego, że większa radość jest z dawania, aniżeli z brania.

Nie czekajmy na jutro, od dziś, bądźmy światłem i spieszmy z pomocą, bo radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci!

20150421_140622 (1) (1024x768)

 

Warto prze czytać: W Łącku zatańczą dla Karoliny Tomasiak! oraz Razem mogli więcej! Impreza charytatywna dla Karoliny Tomasiak

 

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"