Info z urzędu

Znamy już wszystkich Sołtysów i Przewodniczących

Opublikowano: Marzec 3, 2015 o 8:46 pm   /   przez   /   komentarze (3)

Mieszkańcy Miasta i Gminy Starego Sącza już od 25 stycznia wybierali swoich Przewodniczących Osiedli oraz Sołtysów. W sumie odbyły się 23 spotkania wyborcze ( 15 w Sołectwach i 8 na Osiedlach).

Wśród dwudziestu trzech wybranych osób, dziesięć ponownie będzie reprezentowało swoje lokalne środowisko, dziewięcioro spośród wybranych ma mandat radnego Rady Miejskiej, uzyskany w ubiegłorocznych wyborach.

Poniżej prezentujemy Wam wszystkich Sołtysów i Przewodniczących wybranych na kolejną kadencję:

1 Osiedle Cyganowice Barbara Boszowska ( 15 głosów)

DSCN8655-1024x768

 

Jej konkurentami byli: Kożuch Zdzisław (10 głosów), Król Jadwiga (11 głosów), Maślejak Grzegorz ( 5 głosów) oraz Skoczeń Józef – dotychczasowy przewodniczący (2 głosy).

Zarząd: Cebula Wiesław (28 głosów), Gaworowski Dariusz (26 głosów),Pawlik Grzegorz (25 głosów), Maślejak Grzegorz (23 głosy) oraz Król Małgorzata (21 głosów). Ich konkurentami byli także: Kożuch Zdzisław (18 głosów) oraz Baran Bożena (20 głosów).

Osiedle Cyganowice liczy 980 mieszkańców uprawnionych do głosowania.

2. Osiedle Południe  – Krzysztof Szewczyk (Radny i Przewodniczący) -36 głosów

Przechwytywanie16

 

Jego konkurentami byli: Stefan Kamiński (24 głosów) i Sekuła Marek (7 głosów). 1 głos był nieważny.

Zarząd: Wojnarowski Zdzisław (49 głosów), Orłowski Zdzisław (44 głosy), Szewczyk Mieczysław (43 głosy) Rogóż Marek (28 głosów), Pustułka Włodzimierz (28 głosów). Ich konkurentami byli także: Szkliński Tomasz zdobywając 25 głosów i Sekuła Marek zdobywając 24 głosy

Osiedle Południe liczy 1757 mieszkańców uprawnionych do głosowania ( ul. Węgierska, Bolesława Chrobrego, Czarnieckiego, Magazynowa, Mickiewicza, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Rocha, Sobieskiego, 22 Stycznia, Topolowa, Henryka Barycza)

3. Osiedle PółnocAntoni Sznajder (28 głosów)

DSCN9132-1024x7681

Jego konkurentami byli: Wyrostek Grażyna (15 głosów) Tokarczyk Anna (8 głosów) i Skalniak Jan (1 głos)

Zarząd: Listkiewicz Jan (42 głosy), Marczyk Maria (29 głosów) i Majda Anna (26 głosów) .Ich konkurentami byli także: Górski Piotr zdobywając 25 głosów i Górz Anna zdobywając 22 głosy.

Osiedle Północ liczy 639 mieszkańców -uprawnionych do głosowania (ul. Wiktora Bazielicha, Braterstwa Ludów, Jana Czecha, Romana Cesarczyka, Dunajcowa, Paszkiewicza, Powstańców Chochołowskich, Radosna i Ady Sarii )

4. Osiedle Tysiąclecia  – Aneta Majda (21 głosów)

DSCN8831-1024x768

Jej konkurentami byli: Klisowski Jan (7 głosów), Tomasz Górski (3 głosy), Borkowski Mieczysław (2 głosy), Kmietowicz Tomasz (1 głos).

Zarząd: Aleksander Piszczek (27 głosów), Tomasz Górski (25 głosów), Pietrzak Teresa (21 głosów), Borkowski Mieczysław (20 głosów) i Zbigniew Król (20 głosów). Ich konkurentami byli także: Aneta Majda (21 głosów), Klisowski Jan (16 głosów) i Kmietowicz Tomasz (5 głosów).

Osiedle Tysiąclecia liczy 739 mieszkańców uprawnionych do głosowania ((ul. Stefana Batorego, Dąbrowskiego, Kilińskiego, 11 Listopada, Morawskiego, Polna, Krakowska, Szewska, Osiedle Tysiąclecia)

 5. Osiedle ŚródmieścieSławomir Szczepaniak (Radny i Przewodniczący) -33 głosy za, 1 przeciw

DSCN9293-1024x768

Sławomir Szczepaniak nie miał kontrkandydatów.

Zarząd: Fijałkowski Karol (26 głosy), Zbozień Wojciech (24 głosy)Rejowski Tadeusz (24 głosy) Plata Piotr (22 głosy) i Maria Tokarczyk (17 głosów). Ich konkurentami byli także: Paciorek Adam zdobywając 13 głosów i Łuczak Marcin zdobywając 6 głosów.

Osiedle Śródmieście liczy 817 osób uprawnionych do głosowania (Rynek, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Jagiellońska, Staszica, Mikołaja Kopernika, 3 Maja, Jana Pawła II, Pod Ogrodami, Piaski, Bandurskiego, Daszyńskiego, Nadbrzeżna, Plac Świętej Kingi, Trakt Świętej Kingi, Papieska, ks. Antoniego Odziomka )

6. Osiedle ZachódGrzegorz Paleczek ( 14 głosów)

DSCN8713-1024x768

Jego konkurentami byli: Zięba Ewa (12 głosów) i Garwol Danuta (6 głosów)

Zarząd: Sojka Andrzej (23 głosy), Kulak Dorota (22 glosy) oraz Rój Antonina (21 głosów). Ich konkurentem był także: Kruk Ryszard zdobywając 12 głosów.

Osiedle Zachód liczy 968 mieszkańców uprawnionych do głosowania (ul. Żwirki i Wigury, Piłsudskiego, Podegrodzka, Stroma, ks. Prof. Józefa Tischnera, Źródlana)

7. Osiedle Lipie –Marianna Trzebuniak (Radna i Przewodnicząca) – 41 głosów

DSCN9434 (1024x768)

Jej konkurentką była Krzyżkowiak Jadwiga (10 głosów).

Zarząd: Szarata Elżbieta (45 głosów) Stelmach Dorota (36 głosów) i Bołoz Marcin (33 głosy)

8. Osiedle Słoneczne – Marcin Szmigiel (19 głosów)

??????????

Jego konkurentami byli: Dziedzic Julia (16 głosów) i Bochenek Katarzyna (8 głosów)

Zarząd: Jastrzębski Robert (30 głosów), Wilkosz Marek (28 głosów), Białka Jakub (25 głosów), Szczygieł Łukasz (23 głosy) i Bochenek Katarzyna(23 głosy).

 

SOŁTYSI

1 Gaboń – Praczka – Andrzej Kuczaj

2. Gaboń – Mirosław Garbacz

3. Moszczenica Wyżna  – Krystyna Szewczyk

4. Moszczenica Niżna –Florek Władysław (zastąpił Stanisława Opyda)

5. Barcice –Andrzej Ogorzały 

6. Barcice Dolne –Przemysław Mairer (zastąpił  Dariusza Młynarczyka)

7. Wola Krogulecka –Jan Janczak

8. Myślec – Maria Węgrzyn

9. Gołkowice Górne –Kurowski Józef (zastąpił Stanisława Szewczyka)

10. Gołkowice Dolne – Andrzej Myjak

11. Popowice – Czesław Kurzeja (zastąpił  Bogdana Gondka)

12. Przysietnica –Kazimierz Ptaśnik

13. Mostki  – Weber Dariusz (zastąpił Tadeusza Olszewskiego)

14. Skrudzina –Mieczysław Szewczyk

15. Łazy Biegonickie – Górka Józef (zastąpił Stanisława Kądziołkę)

Komentarze

Komentarze (3)

  • Marzec 2, 2015 o 11:21 am mak

    Stolki obsadzone…

  • Marzec 3, 2015 o 7:55 am vox

    Wybory zakończone. Sołtysi i Przewodniczący Osiedli zostali wybrani. Rotacja jest spora na terenie Osiedli 6 nowych osób czas pokaże czy wybór był słuszny.

  • Marzec 20, 2015 o 6:40 pm Adhia

    None

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a