Kultura

Kolejny konkurs? Czemu nie!

Opublikowano: Lipiec 27, 2020 o 8:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza do udziału w kolejnym, drugim już konkursie na logotypy. Organizatorzy liczą na zainteresowanie równie wysokie, jak w przypadku poprzedniej edycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

-Gdy ogłaszaliśmy konkurs na logotyp dla MOK i naszych dwóch sztandarowych imprez, Sądeckiej Jesieni Kulturalnej i Dziecięcego Festiwalu Kulturalnego, nie spodziewaliśmy się. że przyjdzie nam oceniać ponad trzysta gotowych projektów. Komisja konkursowa miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia zwłaszcza, że każdy kolejny projekt zaskakiwał nas czymś zupełnie nowym – informuje Benedykt Juliusz Polański, dyrektor placówki.

Do poprzedniego konkursu zgłosiło się ponad stu uczestników z całego kraju, którzy zaprezentowali swoje koncepcje logotypów. Były wśród nich zarówno te oparte o klasyczne wzorce, jak i zupełnie innowacyjne. Duże zainteresowanie tematyką skłoniło władze MOK do organizacji kolejnego, drugiego już konkursu. Czego tym razem poszukują organizatorzy?

-Zależy nam przede wszystkim na stworzeniu znaków graficznych, z którymi mogliby się identyfikować nie tylko członkowie grup artystycznych, ale i ich sympatycy. Na swoje logo czekają doskonale znane z naszej sceny grupy teatralne i młodzieżowe: „Cudoki- Szuroki” i „MOCNI” oraz dwie nowe inicjatywy: Sądecki Teatr Muzyczny i Teatr Lalek TEN (Teatr Ewentualnie Normalny 😊 ) – dodaje dyrektor.

Na autorów zwycięskich projektów czekają nagrody finansowe w wysokości tysiąca złotych  za każdy projekt logo.

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a