Na sygnale, Z ostatniej chwili

Stary Sącz. Strażacy i Policja wyławiają z Dunajca mięso!

Opublikowano: Czerwiec 12, 2019 o 9:48 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Strażacy i nurkowie na prośbę Policji wyłowili dzisiaj z Dunajca ( na wysokości mostu św. Kingi w Starym Sączu) worki z mięsem mielonym.

-Tak, prowadziliśmy dzisiaj taką akcję. Na prośbę policji strażacy wyławiali z rzeki około 5 kilogramowe worki z mięsem mielonym. Było ich sporo, ale skąd się tam wzięły to już ustali Policja –mówi w rozmowie z naszym portalem Marian Marszałek z PSP Nowy Sącz.

AKTUALIZACJA

-12 czerwca 2019 roku ok. godz. 16.00 dyżurny Komisariatu Policji w Starym Sączu otrzymał zgłoszenie, że w rzece Dunajec w rejonie kąpieliska na stawach kąpiący się tam mężczyzna ujawnił na brzegu rzeki worki z mięsemmówi naszemu portalowi rzecznik prasowy sądeckiej PolicjiPolicjanci oraz strażacy, którzy przybyli na miejsce, na brzegu oraz w korycie rzeki ujawnili łącznie 10 pięciokilogramowych worków z mięsem mielonym. Worki zamknięte były hermetycznie. Po wykonanych czynnościach przez policjantów na miejscu zdarzenia, worki z mięsem zabrane zostały przez pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Starym Sączu.Okoliczności tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane. Czynności w tej sprawie  prowadzone są przez Komisariat Policji w Starym Sączu.

Masz dla nas zdjęcia, temat? Byłeś świadkiem zdarzenia. Prześlij zdjęcia na kontakt@starosadeckie.info bądź na Facebooku: Starosądeckie.info 

fot. Czytelnik

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a